Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Agresywny rolnik z promilami

Utworzony przez radooor, 6 stycznia 2008 r. o 13:27
takiej ulicy to tam nie ma bardziej wiarygodnie jest na stronie kwp lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jednak się nie zareagował i jechał dalej...... Ale sformułowania pismackie,godne tow.skrobipiórka po nieukończonej jeszcze rydzyjkówce, zatrudnionego na etacie d.Sztandaru Ludu.(na WUMLach i gazetkach partyjnych lepiej pisano)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraczewicka a nie Kraszewskiego czy jak tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nikt nie chce zwrócić uwagi na rzecz następującą: takie interwencje zawsze odbywają się na koszt podatnika, czyli wszystkich tych co podatki płacą, służba zdrowia z pijakami obchodzi się (bo jest przymuszona przepisami) jak z jajkiem, do umierającego pacjenta lekarza ściągać trzeba czołgiem, do pijaka lekarz leci biegiem, nawet jak takiego pijaka ukarzą, a ukarzą, to dostanie "hotel", za który też wszyscy zapłacimy, a w dodatku jeszcze poszkodowana jest pielęgniarka. PIS chciał to zmienić. W Tuskolandii zmiana możliwa nie jest. Nie jest możliwa dzięki baranom, którzy się wzburzyli o .... ? O to, że niby?, podobno?, naciągano? prawo - i to wobec kogo? Wobec tych, którzy zupełnie jawnie nadużywając prawa kradli potężne pieniądze, przyklepywali sobie nienależne przywileje, zarabiają bajecznie i trzymają nieformalną mafijną władzę. Tuskolandię najlepiej obrazują wypowiedzi dotyczące wybijania szyb na Nałęczowskiej. Gratulujcie sobie Ci, którzyście głosowali na PO i Polskie Stronnictwo Liberalne. Takiej Poniatowej i takiej Polski chcieliście, to ją macie. A propo, co na taki rozgłos i "reklamę" Poniatowej gospodarze?, Pani Burmistrz?, Pani Przewodnicząca? Głowa w piasek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...