Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Sto miejsc pracy

Utworzony przez (Anonimowy), 6 października 2007 r. o 15:59
Kupa śmiechu - holenderski przemysłowiec kupił niedokonczona chłodnię! Jeden kupił 5 lat temu a teraz sprzedał innemu - obiecanki - cacanki a głupiemu radość! Obaj obiecywali wiele i co z tego? Jest dokumentacja na dokończenie budowy chłodni? O ile wiem to dawno jest nieaktualna i nikt na tej podstawie nie uzyska pozwolenia na budowę a tym bardziej na użytkowanie obiektu w celu uruchomienia jakiejś produkcji lub usług! Kpiny sobie urządzacie z mieszkańców Poniatowej podając takie bzdurne informacje - do kosza! A może komuś potrzeba takich idiotyzmów w kampanii wyborczej? Pani Redaktor z Poniatowej, czy z Lublinka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny jesteś kaktusie, aż pożal się boże!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak nic się nie dzieje, gadasz że nieudolni są władcy Poniatowej, jak coś się dzieje też gadasz, ze ktoś robi kampanie............ Zgorzkniałość wychodzi ci uszami, a raczej kolcami:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak kaktusie o twoich osiągnieciach napiszą? pewnie masz ich od ch......!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś, nie rusz GÓWNA, bo śmierdzi Urzędem Gminy i władzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko C. - Kaktus, to tytuł. Zacznij w koncu pisać coś sensownego, bo twoja koleżanka M.M. wyleci z pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O moich osiągnięciach Agnieszko C. nie napiszą bo jestem pracownikiem Centrum .... na fabrycznej, to co ja znaczę w twoich oczach - nic! Powodzenia w oszołomstwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ile lat będzie te minimum 100 miejsc pracy? Jestem bezrobotny, może się doczekam pracy? Gdzie i kto przyjmje podania o przyjęcie do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...