Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Mucha szokuje: Starsi chodzą do lekarza dla rozrywki

Utworzony przez Wojtek, 2 lutego 2011 r. o 08:38
Sprawdza się POwiedzenie-ładna a głupia. To jest POrażające -to DYSKWALIFIKACJA posła. To wręczPOmysł o zabarwieniu FASZYSTOWSKIM- POdobną idę forsowali faszyści!!!!!!!!brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS-iak napisał:
PO-prostu pusta jest jak wiadro. Wiatr hula we łbie bo nie ma mózgu. Od tego wina od Palikota w głowie jej sie lasuje.
ot cały argument pisowca. brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
Mucha ma rację !!! mimo ze uważam ja za bardzo złego reprezentanta Lublina to Sam będąc przedstawicielem medycznym codziennie widziałem wielu starszych symulantow towarzysko przychodzących męczyć lekarza opowieściami ze swojego życia ... a kolejka jak cholera
Masz racje ty i Mucha,symulantow jest za duzo,a zatem szpitali i osrodkow zdrowia rowniez.Przedstawicieli medycznych tez nie bedzie potrzeba az tylu.Szukaj sobie roboty jelopie.Moze u MUCHY???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
Mucha ma rację !!! mimo ze uważam ja za bardzo złego reprezentanta Lublina to Sam będąc przedstawicielem medycznym codziennie widziałem wielu starszych symulantow towarzysko przychodzących męczyć lekarza opowieściami ze swojego życia ... a kolejka jak cholera
Ledwo siedzę chory w długiej kolejce do lekarza, a tu jeden przedstawiciel medyczny wdziera się bez kolejki na pięć minut. Pięć minut przedłużyło się do trzydziestu pięciu minut. Nawet nie powiedział przepraszam. Za chwilę przychodzi uprzejma przedstawicielka medyczna z innej firmy i każdego po kolei pyta, czy może wejść bez kolejki. Emerytki uprzejmie ją przepuszczają. A mnie skręca z bólu /głowa + temperatura 39/. Ponieważ mnie nie zapytała o zgodę, powiedziałem, że zgadzam się , by weszła do lekarza, ale po mnie /byłem ostatni w kolejce/. Zrezygnowała. Morał. Prezenty lekarzom można dawać po godzinach urzędowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka Mucha jako urodziwa lekarka uznała się za zwolnioną z przysięgi Hipokratesa i zaczęła myśleć nie głową lecz jajnikami i mamy tego rezultat w Jej kuriozalnych wypowiedziach o wizytach ludzi starych u lekarzy dla przyjemności. Jeśli po takiej wypowiedzi Pani Mucha liczy na głosy swoich wyborców parlamentarnych,to mam przekonanie,że się srodze zawiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedstawicieli medycznych POwinno sie strzelac jak do Talibow,oni zabieraja wiecej czasu od przyslowiowych symulantow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według niej nie powinno się robić operacji biodra u 85-latka, gdy taka osoba "nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje". Gratuluję rodzicom i dziadkom posłanki Joanny Muchy (lat 33), że wychowali taką córę. Mam nadzieję, że zagłosują na swoje dziecko w październikowych wyborach do Sejmu. Córeczka opłaci im ewentualne operacje z własnej kieszeni, skoro twierdzi, że staruszków NFZ już nie powinien naprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój dziadek tak robi nie da mu sie nic przetlumaczyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na trójce była audycja o tym rano. Zadzwonił lekarz który stwierdził że nie 1 na dwa tygodnie, ale wiele osób starszych dwa razy na tydzień przychodzi do lekarza w celach towarzyskich(dla pobycia w kolejce)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Posłanka Mucha jako urodziwa lekarka uznała się za zwolnioną z przysięgi Hipokratesa i zaczęła myśleć nie głową lecz jajnikami i mamy tego rezultat w Jej kuriozalnych wypowiedziach o wizytach ludzi starych u lekarzy dla przyjemności. Jeśli po takiej wypowiedzi Pani Mucha liczy na głosy swoich wyborców parlamentarnych,to mam przekonanie,że się srodze zawiedzie.
Bedzie miala glosy owych przedstawicieli medycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieszmy się kochać POkraki tak szybko będą odchodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symulować, żeby później płacić za receptę w aptece co najmniej parę dziesiąt złotych? Co o starości może się wypowiadać taka mucha jak ledwo odrosła od ziemi? Taki symulant przyjdzie raz i więcej nie wróci- badań nie oszukasz. Najlepiej zrobić limity i powyżej 50 roku życia nie przyjmować do lekarza;/ PO-pier***eńcy, już na nich nie zagłosuję na pewno. SLD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy takie samo zdanie będzie miała posłanka Mucha w wieku 80 - 85 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani poseł, nie dziwię się, że moi rodzice wieszają psy na pani i pani partii, stoją na mrozie od 3 rano w kolejce do kardiologa, ortopedy, neurologa, bo lekarze przyjmują raz w tygodniu. Przeszli ledwo na emeryturę i co, teraz zamiast jesieni życia mają poddać się eutanazji? Do przedstawiciela medycznego, zacznij się umawiać po godzinach pracy lekarza, a nie włazisz na chama i zabierasz czas wtedy nie będzie kolejek, następnym razem jak trafię na takiego jak ty wytargam z gabinetu za kudły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ot cały argument pisowca. brawo
Ograniczeniem w mózgu PoOwca jest myśl, że wróg PO to zawsze jest pisowiec :-D jakie to dla was trudne, zrozumieć, że w sejmie mamy jeszcze PSL, SLD, a ja popieram Korwina ;-) i mam nadzieję, że kiedyś naród da mu szansę naprawienia Polski ;] POpaprańcom już dziękujemy, już pokazaliście, że żyje się w POlsce lepiej wszystkim z benzyną za 5zł, z prywatnymi przychodniami i kolejkami jak za komuny ;-) JUŻ WYSTARCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ze dla rozrywki,tak samo jak do kosciola i na klatke albo sklepu obrabiac d.. innym.Swoja droga taka to 2 godziny moze stac i plotkowac ale juz w autobusie to 5 min nie da rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani szybko sie starzeje , zmarszczki , wory pod oczami ... Pewnie jeszcze nie robiła sobie dokładnych badań i nie wie albo nie chce wiedzieć , że już jest podstarzałą kobietą ... Jej arogancja wynika z niewiedzy , braku świadomości ... Ale i ją dopadnie starość ... Już niebawem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre posłanki nie grzeszą empatią i emocjonalną inteligencją, mimo że stwarzają inne pozory. Prawda wychodzi prędzej czy później na jaw. Teraz już wiem, czemu wydaje się antypatyczna, choć ma przyjemną powierzchowność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W widzeniu świata, Doda istna Doda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta kobieta myśli że nigdy nie będzie stara Ci ludzie pracując płacili składki i za to należy im się opieka medyczna taka sama jak osobom młodym i nawet ta proteza Ciekawe jak by pani zareagowała jak by firma ubezpieczeniowa nie chciała wypłacić odszkodowania za uszkodzony samochód uznając że ten samochód i tak był stary Skąd u tak młodej osoby socjalistyczne myślenie że to państwo daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...