Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poślizg z rekordowym przetargiem na rozbudowę elektrociepłowni w Azotach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Najważniejsze że Krawczyński został dyrektorem inwestycji i syn Wręgi przyjęty do Azotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz qźwa, robią nagonkę na diesla, powietrze itd., a tu masz... Kocioł węglowy, w dzisiejszych czasach. Gdzie są ekolodzy, czemu tego nie blokują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta inwestycja to palcem na wodzie pisana. Kasy nie ma w Grupie bo inwestycje w Policach i zakup nowej spółki trzeba finansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny odcinek: ***s://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/znowu-glosno-o-prezesie-azotow-zada-przeprosin-od-poslow/4r5bw89
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna dobra zmiana. Zamiast ruskiego gazu będzie większe trucie ruskim węglem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że Krawczyński został dyrektorem inwestycji i syn Wręgi przyjęty do Azotów.
A ja jakoś ofert pracy nie widziałem w urzędzie pracy że potrzebujęa kogoś do Azotów, ani na żadnych stronach z ogłoszeniami o pracę, dziwne prawda/. Kolesiostwo i tyle całymi rodzinami tam siedzą i kogo tam wpuszczą widamo że nikogo z zewnątrz. Tak się teraz dzieje nie ważne że ktoś skończył Chemię na UW nie ma pleców nie ma roboty znam taki przypadek osobiście szkoda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach rządzi układ, stołki dawno rozdysponowane, tylko dla wybranych - niekoniecznie kompetentnych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że Krawczyński został dyrektorem inwestycji i syn Wręgi przyjęty do Azotów.
 Odpowiedni człowiek (J.K) na odpowiednim stanowisku.Wcale mnie  to nie dziwi. Wiedza i doświadczenie. To wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Puław jestem przeciw budowie kotła węglowego o mocy 100 MW w Azotach! To jest XXI wiek, a oni budują kotły węglowe. Co robi Maj? Kto dba o bezpieczeństwo mieszkańców Puław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...