Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No przecież "pomagali"... dokumentowali przebieg zdarzenia celem ewentualnego udostępnienia na fb czy insta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POmagali jak sikorski w londynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepokojacy jest fakt zostawiania malych dzieci w samochodzie!! Tyle rzeczy moze sie zdarzyc i sie zdarza!! Przegzanie w upaly, pozary, porwania. Dlaczego nie zabieracie dzieci ze soba wszedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle rodzic zostawia dziecko w samochodzie! Kiedy to się skończy?! Jak zwróciłam kiedyś kobiecie uwagę, że nie zostawia się dzieci w samochodzie to tylko na idiotkę wyszłam.... Szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierajcie dzieci ze sobą nawet jak chcecie się odlać to dziecko wam przytrzyma fujarkę jeszcze :) Tak piszą ci co sami nie mają dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale jest różnica pomiędzy pozostawieniem dziecka w aucie na chwile tym bardziej jesli jest sie w poblizu i na dluzej, w ciągu upalnego i "chlodniejszego" dnia. Widzę, że teoria co niektórych wypowiadających się tutaj nie ma pokrycia z praktyka. Skoro ojciec uratowal dziecko znaczy, ze byl w poblizu poza tym jak widac na zalaczonych zdjeciach żar z nieba nie lał sie, wiec zostawcie ojca w spokoju a zajmijcie sie gapiami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy płonącej hondzie zastali poszkodowanych: ojca z 3-letnim synem. Oboje doznali poparzeń. " "OBAJ" nie "oboje". No chyba, że syn to jednak córka lub ojciec to jednak matka. Krew się w człowieku gotuje, gdy widzi takie błędy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla dzielnego taty!!! Szybkiej rekonwalescencji i powrotu do zdrowia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska znieczulica nagrać na pamiątkę.MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo teraz ludzie to niestety w większości k***y i łajzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych co nagrywali niech spotka to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pozwać operatorów kamer za nieudzielenie pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrać gapiów spisać dane i do praokuratyry z Art. 162 § 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denerwuje mnie reklama tej drukarki z mediamarkiet. dlatego, że chciałem ją kupić to nie byłojej akurat w sklepie, zamówić też się nie udało, bo akurat jakaś naprawa, remont czy "cuś" podobnego. pojechałem do innego sklepu i kupiłem podobną brother dcp- l2512d. chciałem przedłużyć gwarancję do 3 lat poprzez rejestrację i ..... okazało się, że..... na liście która wy***yła nie ma takiego modelu.numer seryjny był, ale rejestracja nie doszła do skutku - nie było potwierdzenia z tej firmy. no chyba, że ja coś źle.... wszystko to jakieś dziwne i "śmiszne". nadaje się do kabaretu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...