Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Niemczech. "Jak chcesz zarobić, to im daj albo zapłać"

Utworzony przez Anka, 20 listopada 2013 r. o 14:07
Dwa wnioski: 1. Chcesz byc biłaym "murzynem" - jedź za granicę i pracuj z "polakami" 2. Podaj nazwiska tych polskich kapo - niech sie ich żony i dzieci dowiedzą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt cie za granica nie wydupcy tak mocno jak rodak... powtarzano mi to setki razy, potem sam przekonalem sie ze to prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nazywa pośrednik? agencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno skojarzenie,  że ci "polowi" to zwyczjni KAPO!!!! Podajcie nazwiska tych polaczków, bo pewnie są poważanymi na swoich wioskach i oczywiście wiernymi mężami swoich naiwnych żon. CZy niemieckie instytycje wiedzą o pracy na polach po 16 godzin? A gdzie ten uczciwy niemiec właściciel pola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lasu z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z Zamościa to na pewno to był mocno wierzący człowiek, praktykujący katolik. Większość społeczeństwa ze wschodu kraju to katolicy. Widocznie takie są standardy katolickiego odnoszenia się do bliźnich i widocznie Pani autorka nie rozumie. Nic nie rozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,bardzo dobrze ,ze ktos w koncu odwazyl sie cokolwiek napisac:)Szacunek dla Was.Wiem z wlasnego doswiadczenia i ze sluchow,ze najgorsze co moze byc ,to wlasnie brygadzista polak za granca.Dziwi mnie ten fakt jak jeden czlowiek ,swojemu rodakowi ,moze tak rujnowac psychike i jeszcze miec z tego satysfakcje.Mam nadzieje ,ze dostana za swoje skorwiele,i beda zdychac w meczarniach!!!!!!!!!!!Trzymajcie sie i nigdy ,ale to nigdy w zyciu nie jedzcie do pracy,gdzie takie polskie zero pomata ludzmi i ma wiecej do powiedzenja niz sam wlasciciel.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardowe zachowanie Polaków jednych do drugich za granicą. W UK podobnie. Godność konczy się z momentem wyjazdu poza granicę Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pisać łzawe maile do DW, trzeba było tą "firmę" i "brygadzistów spod Zamościa" zgłosić niemieckiej policji... Tam, w przeciwieństwie do Bulandy, policja nie tylko reaguje na takie zgłoszenia, ale robi to szybko i skutecznie, bo na Zachodzie niewolnictwo zdelegalizowano już dawno... I na przyszłość - wbijcie sobie do głów, że gdziekolwiek za granicą na tej półkuli większego łachudry, złodzieja, kmiotka i naciągacza niż Polak i Cygan nie spotkacie. Dlatego lepiej szukajcie pomocy u Murzyna ze środkowej Afryki, skoro już musicie, niż u "rodaka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Polak za granicą Ci nie zaszkodził, to znaczy że Ci pomógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie nazwiska tych sk***synów i nazwę pośrednika! Ocalcie innych przed popełnieniem błędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca za granica to niestety nerwy,pit,placz,wyzysk,ponizanie.... polacy sa dla siebie najgorszymi wrogami.nie wolno nikomu mowic ze ci jest lepiej ani pokazywac niestety to gorzka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym takiego cwaniaka dostać w swoje ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza menda jaką może spotkać Polak za granicą, to własny rodak. Ostatnio i w kraju robi się podobnie. Mam tu na myśli firmy (te duże i te małe) mające swoje oddziały w PL. Wszędzie gdzie zmienił się manager z obcokrajowca na Polaka jest tylko gorzej. Poczytajcie sobie takie serwisy jak gowork i opinie o dużych zagranicznych firmach.   Kiedyś rozmawiałem z zagranicznym dyrektorem pewnej sieciówki na Polskę. Stwierdził, że najlepszymi nadzorcami dla Polaków, są sami Polacy. Wybierają gości z małych miasteczek z dziećmi i kredytami z miniratką na łapartamęt, dają im władzę i obserwują nowoczesny obóz pracy. Co kwartał nalewają się z głupiutkich polaczków bijących kolejne rekordy wydajności. Gość otwarcie stwierdził, że za takie upadlanie ludzi w ich kraju managment by dawno siedział w pierdlu...
Ostatnio edytowany 20 listopada 2013 r. o 16:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten caly koles co zalatwia prace (...) musisz z nim jechac i wracac i oczywiscie zaplacic, nie dosc ze zarabiaja na ludzkiej biedzie niewiedzy i nadzieji ze bedzie lepiej. (...) wzbogaca sie na biednych zaslepionych zarobkiem w niemczech ludziach i dobrze wie jak tam jestesmy traktowani, wie jak traktuje sie tam kobiety i ludzi przez rodaków. Ciekawa jestem czy chciałby zeby jego corke tak potraktowano, lub zone, heh co za patologia....
Ostatnio edytowany 20 listopada 2013 r. o 16:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżej ktoś podał namiary na typa, najwidoczniej "ku przestrodze", ale czujny cenzor już zadziałał... "Państwo prawa" pełną gębą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy napisać tylko z jakiej są miejscowości  a takich najlepiej skierować na ul. Okrzji w  Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewoźnik czyli ... tu nazwa pseudofirmy proszę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WELCOME TO HAVITA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu policja nic nie pomoze zapytajcie sie ludzi co tam jezdzili z bo0daczowa tam trzeba zaplacic kolo 500 zl i moze cie wezma heh i co z tego ze ktos skasował kazdy wie o b*r*z*u*s*i*u jaki z niego cwaniek i on dobrze wie gdzie ludzi wiezie na jaka meczalnie fizyczna i psychiczna nienawidze takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...