Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Praca za seks w Lublinie. Pensja 9 tys. zł"

Utworzony przez Gość, 20 stycznia 2012 r. o 07:56
Janina napisał:
Powinno się zboczeńca natychmiast aresztować i upublicznić dane jego firmy i pokazać jego wizerunek. Jest to jawne czerpanie korzyści z faktu iż jest pracodawcą. Jak chce sobie popuścić z krzyża to niech idzie do agencji towarzyskiej, tam go obsłużą. To napewno jakiś podstarzały kapeć z flaczałym brzuchem, obwisłym podgardlem któremu wydaje się że jest człowiekiem sukcesu. W Lublinie jest lilku takich buchajków z małym fi***em. Jeden ogłasza się ciągle że zatrudni młodą ekspedientkę zza Lublina i zapewni jej zakwaterowanie, inny szuka asystentki ze wzrostem powyżej 180cm a sam ma 160 w kapeluszu.
....nie no ...przepraszam, ale nie rozumiem Twojego ataku na ogłoszeniodawcę! Facet jest mi kompletnie obojętny i nie zastanawiam się nad jego etycznoscia. Nie pochwalam, ani nie krytykuje sposobu pozyskiwania współpracowników, bo to dotyczy jego prywatnej, jak rozumiem firmy! Zdecydowanie gorzej, gdyby wpierw zatrudnił nieświadomą oczekiwań ze strony szefa osobę, a później starał się stawiać ja w dwuznacznej sytuacji. W tym wypadku od samego początku wiemy o co chodzi i albo się zainteresowana decyduje, albo tez nie! Dobrowolność wyboru jest bardzo duża! Nie możemy w tym konkretnym wypadku mówić o wykorzystaniu podwładnego/ej. Oczywiście samo ogłoszenie bardziej kojarzy się z działem -erotyka- niż Zatrudnię, ale jest przejrzyste... Po co wiec krytykować, ubliżać, ośmieszać itp.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie prościej jest aby te obowiązki dzieliły między sobą dwie panie tj. asystentka i prostytutka, 9 PLN miesięcznie powinno starczyć obum, jedyny problem to wyjazdy służbowe ale wtedy ta druga może odpalić część swojej doli, chyba że zatrudni inteligentną dzixxkę i ona pogodzi wszystkie obowiązki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim zboczeniu mówi jakaś nawiedzona? Facet ma swoją firmę i uznał, że byłoby fajnie mieć pracownicę i kochankę zarazem, dał ogłoszenie określił warunki, nie ma niespodzianek. Nikogo nie gwałci, nie robi podchodów. Chcesz dobrze, nie to nie, będzie inna! Jego firma jego pieniądze. Zupełnie inaczej wygląda bydle, które zatrudnia w urzędzie nałożnicę i płaci naszymi pieniędzmi za zaspokojenie swoich chuci! Minister, poseł, Walduś Pawlak, słynacy z tego, że przyjmuje nałoznice płacąc im pieniedzmi ministerstwa, czyli naszymi, tacy ludzie to bydło, bez czci, honoru i wstydu. Żal bydlakowi własnych pieniedzy wiec przyjmuje do pracy osobę zbędną, bo do pracy w urzędzie nie przydatną i płaci naszymi pieniedzmi takiej pani. Nie widzę nić złego w tym co facet zrobił, ma klasę facet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, cienko z Dziennikiem, że musi cytować Kurier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina napisał:
Powinno się zboczeńca natychmiast aresztować i upublicznić dane jego firmy i pokazać jego wizerunek. Jest to jawne czerpanie korzyści z faktu iż jest pracodawcą. Jak chce sobie popuścić z krzyża to niech idzie do agencji towarzyskiej, tam go obsłużą. To napewno jakiś podstarzały kapeć z flaczałym brzuchem, obwisłym podgardlem któremu wydaje się że jest człowiekiem sukcesu. W Lublinie jest lilku takich buchajków z małym fi***em. Jeden ogłasza się ciągle że zatrudni młodą ekspedientkę zza Lublina i zapewni jej zakwaterowanie, inny szuka asystentki ze wzrostem powyżej 180cm a sam ma 160 w kapeluszu.
a skąd to wiesz?? z doświadczenia?? ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla większości kobiet ich walory seksualne są walutą jak każda inna. A ta waluta jest wygodna bo zawsze nosi się ja przy sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma własną firmę i może zatrudniać i robić co chce, może się "zesrać na środku pokoju" i tak samo może zatrudnić sobie sekretarkę, która dodatkowo będzie sama chciała mu dawać d ... Płąci za etat sekretarki, sex jest za zgodą dwóch stron nie rozumiem tego oburzenia tutaj, tych pokrzywdzonych kobiet domyślam się, że oburzają się te brzydkie kobiety których nikt by nawet nie chciał za darmo a co dopiero płacić 9 tysięcy na miesiąc żenada, popieram zachowanie, przedstawił jasno warunki i jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym miał psitkę już dawno byłbym generałem..., taka kolej rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 tysi per miesiąc?! To już wiem kto zawyża statystyki (średni dochód) w tym regio... tfu, przepraszam, zadupiu, ha! Inteligientne kürwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Jakbym miał psitkę już dawno byłbym generałem..., taka kolej rzeczy.
... ale masz malutkiego wróbla i do końca życia będziesz szeregowcem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja stara napisał:
9 tysi per miesiąc?! To już wiem kto zawyża statystyki (średni dochód) w tym regio... tfu, przepraszam, zadupiu, ha! Inteligientne kürwy...
z tym twoim komentarzem to na wiocha.pl tylko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś rządzi kasa,a ci co ja mają są królami,za 9 tys. na m-c,to chętne będa w stały w kolejce,znam życie i wiem jak to hula,w końcu dla kasy zrobią wszystko "asystentki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA kurw zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W swojej firmie to moze sobie stawiac warunki jakie sie jemu podoba. On decyduje jakich chce miec pracownikow. Jezeli zarzadza tylko ta firma to poszed won w pizzddu ty chamie skuuurrwysyynski na bruk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...