Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawybory 2018 z Dziennikiem. Zagłosuj na swojego kandydata

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2018 r. o 10:55 Powrót do artykułu
ZASTANAWIA MNIE KTO GŁOSUJE NA TE PARTIE I TE SAME TWARZE ?. WSZYSTKO WAM OBIECUJĄ ,ŻEBY ICH WYBRAĆ A POTEM PODWYŻKA ZA PODWYŻKĄ. WYBORCY OPAMIĘTAJCIE SIĘ.TYLKO PRÓG WYBORCZY ZACZYNAJĄCY SIĘ OD 25 % UCHRONI NAS OD TYCH PASOŻYTÓW .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekend - deweloperzy nie zdążyli jeszcze zmobilizować swoich pracowników do wysyłania smsików z POparciem dla develo-kamerdynera. POczekajmy - licznik kasy dla Zeitunga Wschodniego może zacznie bić z całą develo-mocą PO weekendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To paranoja jaką redakcja wymyśliła płacić za to kto wygra i jeszcze z tego parę groszy dla redakcji a może by te pieniądze przeznaczyć na inne cele i pomóc tym co potrzebują pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedroń tylko On
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  KADRY ZSL: "... w związku z 1-szym Maja polecono członkom ZSL by każdy z nich ZWERBOWAŁ bezpartyjnego. Wszystkie prawie KW PZPR sygnalizują o poleceniach werbunku i rozbudowy organizacji ZSL. Werbunek odbywa się nie tylko wśród chłopów, zahacza dość mocno o inteligencję wiejską /nauczyciele, agronomowie/ jak również o aparat PZR, FKK, PZGS itd. Istnieją wysiłki zwiększenia organizacyjnego oparcia w technikach rolniczych i uniwersytetatch..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wysłać płatnego SMS-a? na dekiel wam coś padło? przecież wiadomo, że Tułajew głosował na siebie i wszystkie SMS-y on wysyłał. Nikt o zdrowych zmysłach na niego by nie zagłosował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy wracają do czasów PZPR jak to było źle, a ja pamiętam taki film gdzie prezes PiS wraz z bratem ukradli księżyc i tak im to w krew weszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w regulaminie czytamy: "Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z jednego telefonu, na dowolnego kandydata. Jeden wysłany SMS liczony jest jako jeden głos." Czyli kto ma kase na smsy, ten ma poparcie w tych "prawyborach" ? Czy przypadkiem głównym celem nie jest tu łatwy zarobek, a nie jakieś "prawybory"??? Brawo Sztandar Ludu! Pomysłowi jesteście jak tu na jesień trochę kaski zarobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie plebiscyty mogą być usypiające/Komorowski/. Do urn, a nie do plebiscytów. Do urn!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę dziennik chce poratować budżet przy okazji wyborów  - wysyłajcie esemesiaki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami 2010 wg. niektórych sondaży Jarek wygrywał z Bronkiem, a w 2011 roku PiS wygrywał z PO, w 2016 Bronek 80% poparcia, więc radzę się nie ekscytować. To jest to samo co z "oceną". Kto zainwestuję ten będzie się cieszył"poparciem. Ludzie szkoda pieniędzy dajcie na biedne, potrzebujące dzieci a nie wspierajcie Sztandaru Ludowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrola Najwyższej Izby Kontroli ujawniła, że Rząd Prawa i Sprawiedliwości w 2017 roku wypłacił sobie 12 razy większe nagrody, niż podawano wcześniej i za co Prezes skarcił posłów jak i samorządowców. W jeden rok na nagrody Rząd Zjednoczonej Prawicy wydał 8,6 miliona złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kandydaci z Platformy nie piszą na plakatach że są z PO? Wstydzicie się czegoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jak zwykle miasto zaściankowe głosujące lemingi na PO +PSL i najgorsze w Polsce pod względem zarobków i oświecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowiaki już mogą zacząć się pakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszła do mnie propozycja nie dawania kopert po kolędzie jeśli jesteś za to powiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś się jeszcze nabiera na te płatne SMS? ja bym raczej nazwał to głosowanie, kogo nie wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie, że wszystkich kandydatów wrzucili do jednej puli. Czy to nie jest bez sensu żeby 100% głosów stanowiła suma wszystkich głosów oddanych na wszystkich kilkuset kandydatów? Moim zdaniem to totalna bzdura. Pomijam już fakt szukania łatwego zarobku. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...