Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prestiż 2008 - Obiekty handlowe

Utworzony przez 15POLPOT, 2 lutego 2009 r. o 09:17
KRYZYS O KTÓRYM SIĘ MÓWI,KTÓRY JEST WIDOCZNY NA ZACHODZIE, I DO POLSKI DOTARŁ POTWIERDZA,ŻĘ WIELE BRANŻ STOI, MASOWE ZWOLNIENIA ZACZYNAJĄ MIEĆ MIEJSCE!!LUBLIN BĘDZIE MIAŁ MARKETY I TO OKROJONE,KTO BĘDZIE W NICH KUPOWAŁ,NIE WIEM??...W MIEŚCIE GDZIE GŁÓWNYM PRACODAWCĄ SĄ URZĘDY, NIE MA ŻĄDNEGO POWAŻNEGO INWESTROA,ZAROBKI 1300 ZŁ NA RĘKĘ,KTO BĘDZIE JEŹDZIŁ NA ZAKUPY DO IKEI NP.,ZRESZTĄ NASZA KOMUNKACJAM IJESKA TO TAKIE DNO,ŻE SZKODA SŁÓW!!!!ALE PREZESÓW MA CO CHWILĘ NOWYCH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie informacje, który powstanie Centrum Handlowe Futura w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Galerii S w Świdniku prawie niema sklepów jest Biedronka i Pepco ale już 1 piętro świeci pustkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ atrakcji typu kino,rolkowisko,mini golf aquapark nikt do Felicity jechał nie będzie bo pod nosem ma lecrerca,tesco reala czy olimp niczym się nie różniące.Sklepy takie jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się nie martw kto będzie kupował w lubelskich CH... martw się o siebie malkontencie ! ja zarabiam w LUBLINIE super i nigdy się z tąd nie przeniosę nigdzie ! tu jest SUPER !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
ty się nie martw kto będzie kupował w lubelskich CH... martw się o siebie malkontencie ! ja zarabiam w LUBLINIE super i nigdy się z tąd nie przeniosę nigdzie ! tu jest SUPER !
i kto takiemu analfabecie placi... do gnoju baranie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...