Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pretensje m.in. do sędziego z Lublina po meczu Ligi Mistrzów. Czy słuszne?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2019 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Gil przynosi tylko wstyd Lublinowi, niech się może podpisuje, ze jest z Ciecierzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka strategia rozwoju że Motor ciągle w III lidze. 20.05.2015 Legia-Jagiellonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gil przynajmniej jest sędzią międzynarodowym a ty zwykłym zazdrosnym pchlarzem co w życiu tylko krytykuję innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi. Będę martwił się gdy Legia czy Wisła będą grać w LM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo P.Gil bo racja bez dyskusji była po jego stronie ! A ten krytykant jełop zidiotyzowany bolszwicką sektą pislam bełkocze bez rozumu bo go nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PAWLE GRATULUJE JEST PAN JEDEN Z NAJLEPSZYCH SĘDZIÓW   W POLSCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co znają Pawła doskonale wiedzą, że to profesjonalista 100 %, do krytyka z 12:56 mam tylko jedno do powiedzenia, to co osiągnął w swojej karierze Paweł, ty nigdy nie osiągniesz pomimo twoich rozbudowanych koneksji polityczno-towarzyskich. zaświadczyć o jego profesjonaliźmie , a tego co krytykuje mogę wytypować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Gil wszystko osiągnął poprzez plecy panie Kibic. Dużo sobie nie zawdzięcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...