Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydenci miast bez ochrony. "To wbrew naszej pracy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2019 r. o 09:14 Powrót do artykułu
A kiedy ustawa w Sejmie aby powołać SOG (Służbę Ochrony Gminy) i objąć ochroną każdego wójta w Polsce. :):):):):):):):) Ktoś może przygotuje, w Sejmie wszystko przyklepią nawet tego nie czytając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady z tą ochroną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak "rządzą" i robią ludziom dobrze, że aż potrzebują ochrony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko można przygotować, uchwalić i wdrożyć. Tylko jakie koszta to będą ? W przykładowej gminie - to dodatkowe za trudnienie minimum 4 osoby by ochrona była rzeczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SETKi TYSIĘCY  NA WYBORCZY LANS , A PÓZNIEJ KOLEJNE SETKI TYSIĘCY NA OCHRONĘ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za zabraniem immunitetów  sedziowskich prokuratorskich itp. Ja człowiek będzie działał zgodnie z prawem i sumieniem to on sie bał nie będzie. A jak bedzie oracował jak ten komornik co zabrach rolnikowi ciagnik to niech sie boi ludzie już w sądy nie wierzą a wezmą sprawy w swoje ręce i wymierą sprawiedliwość. Wtedy już będzie zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twórca AmberGOLD, które orżnęło tysiące Polaków na grubą kasę został uniewinniony (a mechanik za brak paragonu na 10pln na wymianę żarówki został SKAZANY) - Teraz już wiecie, dlaczego w Polsce nie wolno normalnym ludziom posiadać broni. Mogliby przecież samodzielnie bronić swoje rodziny przed przestępcami i mieć realną szansę na obronę swojego życia i mienia -Ech, nie ma to jak sumiennie i elegancko działająca w imieniu "prawa" nadzwyczajna kasta, którą przywieziono wraz z PKWNem do Polski na pancerzach ruskich tanków. Spijcie dalej naiwniacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miesiąc dostają dodatkową, nieopodatkowaną pensję, tj. diety. Mają z czego wynająć sobie prywatnie goryli. Ja tam się nie boję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo w katolickiej Polsce trzeb będzie zapewnić ochronę sołtysowi. kiedyś nawet najwyższej rangi komuchy chodziły bez ochrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...