Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Gdańska zaatakowany nożem na scenie WOŚP podczas "Światełka do nieba"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Cybę pamiętacie koderscy debile? Ten nawet nie wiadomo kogo popiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy pis deklarują się jako katolicy, chodzą do kościoła, modlą się i tyle w nich nienawiści tyle jadu tyle nietolerancji. Ciekawe dlaczego tak jest. Może dlatego że właśnie chodzą do kosciola ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński jesteś DUMNY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum dziennika wciąż nienawiść i przemoc na którą nikt nie reaguje. Dość tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....właśnie dokończyłem wypisywanie trzech wypowiedzeń z pracy dla osób, jak doskonale wiem, sympatyzujących z Kaczyńskim i jego hajdukami. Poradzimy sobie bez nich dzięki zaangażowaniu i ofiarności pozostałych członków naszego zespołu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z piszących komentarze to albo idioci, albo POpaprane trolle. A kto namawiał do pałowania strajkujących górników, kto pie**olił o dożynaniu watahy?! Zaćmiło wam te wyprane mózgi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie interesują mnie porachunki pomiędzy bandziorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się zmartwiłem ............. Chyba sobie Piwko Otwożę  :)
Otwórz sobie słownik ortograficzny raczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...