Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem z PKS Wschód. Czytelniczka: "Kasy otwarte, ale biletu nie kupiłam"

Utworzony przez frodo baggins, 23 stycznia 2013 r. o 13:55
SOBCZAK - WŁADCA BILETÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szefowa OPZZ czyli czerwonych związków zawodowych znowu chce rządzic. komuna wraca ??z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej kobiecina miała odwage się podpisać pod listem, a p. Sobczak przecież pks-em nie jeździ więc co go to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszkę późno na takie żale. To związki nie widziały co się dzieje? Lament jak się zes...ło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wiesławo PKS Wschód nie podstawia tych dużych autobusów do Łęcznej czy Lubartowa To pojazdy prywatnych firm które płacąc za korzystanie z dworca długo umożliwiały istnienie tego PKS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowanie biletu w kasie to juz obyczaj zanikający
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł - jak wyhu..c obywatela, w 100 % wniósł wieloletni likwidator, specjalista od zarabiania miliona na upadających spółkach, pan Celejewski. Jakoś czuję jego pomysły w tych koncepcjach. Facet zna się na rzeczy, jak wejść do spółki za złotówkę, a po upadku wyjść z milionem. Pracowałem z nim, to wiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieczerwony napisał:
szefowa OPZZ czyli czerwonych związków zawodowych znowu chce rządzic. komuna wraca ??z
To nie o rządzenie chodzi tylko o bałagan w PKS !!! Po II wś.w Polsce nie było komunizmu, był socjalizm i PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sobczak w TVP Lublin o sytuacji PKS Wschód mówił, że jedyna radą na uratowanie sytuacji jest likwidowanie kursów i sprzedaż majątku należącego do przewoźnika. Taki pomysł daje nam samorządowiec, zarabiający ok 14 tys. zł miesięcznie. Panie Sobczak, na takie pomysły to i ja mogę wpadać... za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...