Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny 2010. Angielski, niemiecki - języki obce (arkusze, pytania, odpowiedzi)

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2010 r. o 13:04
jaki język pisaliście? jak wam poszło? mi chyba dobrze, ale nie jestem pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam angielski... słuchanie było w miarę ale reszta porażka tylko niektórych byłam pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ang xD spoko było nie zbyt trudne. tylko nie wiem po co na nagraniach aż takie duże przerwy.. matma byla masakra znaczy się nie tyle matma co te inne przedmioty tam zawarte:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski :DD ten test był dużo łatwiejszy niż zwykłe sprawdziany xDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin z angielskiego nie należał do najtrudniejszych, powiem, że na lekcjach były zadania trudniejsze, słownictwo też było zrozumiałe, przynajmniej dla mnie nie stanowiło problemu. Strzeliłam tylko raz w zadaniu z słuchnia. Będzie ok ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy gadacie? ja mam z angielskiego 6, a dla mnie ten test to byla masakra!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli masz 6 z angielskiego i dla Cb to była masakra a ja mam 4 i to było coś banalnego na 30 min to sie zastanów co robicie na angielskim i jaka to jest 6 pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie słuchanie proste:) reszta w miare...chociaż ostatnio ćwiczenie było troche nie jasne ^ ^ trzeba było sporo pomysleć żeby dobrze zrobic:D ...to tylko moja opinia...wolałabym cos trudniejszego, ale cóż... to w końcu gimnazjum ^ ^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz pierwszy próbny był łatwiejszy jezu. nad tym ostatnim z 30min siedziałam i wciąż zmieniałam .. -.- mam chyba całe źle . wgl . w 3 słuchaniu skapnęłam się w połowie , że on cały tekst czyta i za drugim razem pozaznaczałam dopiero. wiedziałam , że `check` to klatka , czy plecy , ale co to całe oznacza to nie wiedziałam i w tym `co ma zrobić przed badaniem, czy czym` , nie usłyszałam też . wgl. w tym tekście o przyjaciołach nic mi nie pasowało tj. jak miało być co oni mówili , że nie powinno się spóźniać i powinno się wypełniać to , obietnice . [?] - nie pamiętam już . dałam - be honest - choć to jest bądź szczery , ale nic innego mi nie pasowało .. co wy daliście ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie słuchanie było banalne;) Wszystko mówili wyraźnie i powoli. Tylko (tak jak pewnie większość) rozłożyło mnie zadanie ostatnie.Test rozwiązałam w ok. 40 min., a potem do samego końca siedziałam już tylko nad 13. Ogólnie uważam, że test nie był ani przesadnie łatwy, ani przesadnie trudny. Taki średni - w sam raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 6 z angielskiego i wg mnie test był banalny. To ostatnie zadanie też było proste. "What do Tom Sawyer and jumping frogs have in common?" było pierwsze, bo następne zdanie brzmiało "Stories about both of them were created by (...). " Czyli logiczne, że skoro w 2 zdaniu jest mowa o postaciach to te postaci muszą znaleźć się w zdaniu pierwszym (Tom Sawyer & jumping frogs). "Both these works are celebrated by events held during National Tom Sawyer Days" było drugie, bo wcześniej była mowa o "The Celebrated Jumping Frog of Calaveras County" i "Adventures of Tom Sawyer", czyli rónież logiczne - OBYDWIE PRACE (autora). Trzecie było "It's a beautiful day, and he would rather be doing anything else". To też wynika z kontekstu wypowiedzi. "Although the story of Tom Sawyer is fiction, it's based on fact." - było ostatnie, ponieważ dalej było napisane "If you go to Hannibal, you'll see the white fence, which still stands at Twain's boyhood home." (Jesli udasz się do Hannibal, zobaczysz ten biały płot, który wciąż stoi hmm na podwórku Twain'a), czyli pasuje, że historia Tomka nie jest fikcją i na prawdę można zobaczyć ten płot, który był powieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są już gdzieś w internecie wyniki z j. angielskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Na stronie http://www.peg.operon.pl/arkusze są tylko odpowiedzi do francuskiego i niemieckiego :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze, nie chce mi się iść do sklepu po wyborczą to muszę czekać na wyniki w internecie o ile się doczekam;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 stycznia: – opublikowanie odpowiedzi do arkuszy próbnego egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego i niemieckiego w Gazecie Wyborczej oraz na stronach internetowych www.operon.pl/peg i www.gazetaedukacja.pl o godz. 15.00 – opublikowanie odpowiedzi do arkuszy z języka francuskiego i rosyjskiego na stronach internetowych www.operon.pl/peg i www.gazetaedukacja.pl o godz. 8.00 musimy poczekac do 15. u mnie już wyborczej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nawet na stronie wyborczej nie ma jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co sobie policzyłam to mam ok 31p bardzo się cieszę bo myślałam że zawaliłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to była porażka roku. Może nie był tak trudny ale zwaliłam go nie ma co. Jestem na siebie taka zła że nie moge ;/ a mam 5 z ang. wiec powinnam napisać na jakieś conajmniej 30 a nie na 20 (bo tyle bede miec najprawdopodobniej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja 47. głupie 3 błędy. a z anglika 6 mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema... chodzę do pierwszej klasy gimnazjum mamy bardzo nawiedzoną nauczycielkę ona porównuje nas do klasy trzeciej gimnazjum. dziś pisaliśmy egzamin który oni pisali NIKT NIC NIE WIEDZIAŁ NIE CHCĘ WIEDZIEĆ CO BĘDZIE W TRZECIEJ KLASIE:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...