Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny 2011 z przedmiotów humanistycznych z Operonem

Utworzony przez Lilou, 15 grudnia 2010 r. o 13:26
Test wydawał się uczniom prosty. Wydawał się. Po sprawdzeniu stwierdzam, że istna porażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zad. zamknięte były dość trudne, prawie wszędzie 2 odp. mi pasowały. Otwarte tak pół na pół. Rozprawka - temat banalnie prosty, a jej bałam się najbardziej Chciałam napisać o Rudym z "Kamieni na szaniec", ale nie pamiętałam jak to z nim dokładnie było haha Na szczęście. I napisałam o Jurku Owsiaku (jako jedyna z całej szkoły) no i obawiam się, czy będzie dobrze. U mnie 95 % o Janie Pawle II, kilka o L. Kaczyńskim, W. Szymborska też była. A poza tym Fryderyk Chopin, Maria Skłodowska-Curie no i wcześniej przeze mnie wspomniany Jan Bytnar Jutro będzie tragedia, kompletnie zawalę. Także powodzenia wszystkim 3klasistom, trzymajcie się ciepło i połamania długopisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałam o justynie kowalczyk a większość mojej klasy tez o janie pawle 2 moja koleżanka napisała o adamie mickiewiczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mickiewicz? Taaa... Kochanowski też na czasie. Czemu nie pisał nikt o Odyseuszu na przykład? Nie no, gratulacje! XX/XXI wiek. Jak można dojść do trzeciej klasy z taką bystrością umysłu!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ktoś : to , że nie doczytano jakiegoś polecenia to jego osobisty problem . Z rozprawki 0 punktów i adios.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więszkość: Jan Paweł II . Rozprawka była prosta . Choć ktoś napisał nie wiadomo jaką rozprawkę ale o kimś kto NIE żył na przełomie XX i XXI w . ma faktycznie 0 punktów. To jak pisać rozprawkę nie na temat, skreślają od razu wszystko - chociaż boli , to prawda. Kościuszko , Mickiewicz, Św. Jadwiga... napewno zasługują na pamięć w większym stopniu niż Bednarek czy Majewski ale uznają chociażby Dode a np. Kościuszka nie . W tym problem. Ja pisałam o Papieżu Polaku . Lepszy wróbel w garści niż gołąb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izolda napisał:
~Ktoś : to , że nie doczytano jakiegoś polecenia to jego osobisty problem . Z rozprawki 0 punktów i adios.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja napisałam o Szymborskiej. a co do zamkneitych to z tego co pamietam to 1 i 18 i mam db
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam o Lechu Kaczynskim , a z kolei mój kolega napisał o Jarosławie, że zginął śmiercią tragiczną dnia 10kwietnia 2010r ... był też bednarek, lady gaga i szymon majewski PS. lady gaga nie jest polką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie link do strony z odpowiedzaimi . Bylbym bardzo wdzieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czytając wasze komentarze to ostro ja się załamałam. Byłam bardzo zdenerwowana. I nic nie przychodziło mi do głowy. porpstu pustka jak nigdy. Ale wkońcu przyszła mi jedna osoba do głowy i nia jest Krzysztof Krawczyk . nie jestem za bardzo za nim ale tylko o nim wiedzialam dużo i wiedziałam jakie ergumenty pisać. a o janie pawle 2 niesety zapomnialam a napewno bym napisalam na wiecej niz polowa strony . a takto napisalam polowe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co yhe. Ja szukam już od 12 i nic nie znalazłam, chyba ,że ktoś znalazł;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z mojej szkoły napisał w rozprawce o Dodzie ja źle zrozumiałam pytania i napisałam 3 argumenty do każdego inny człowiek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhe napisał:
dajcie link do strony z odpowiedzaimi . Bylbym bardzo wdzieczny.
http://www.mmwarszawa.pl/10900/2010/12/15/probny-egzamin-gimnazjalny--odpowiedzi--humanistyczny-jezyk-polski-pytania-arkusze-wyniki-odpowiedzi?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też już na ta strone wchodziłam z odpowiedziami, ale nie pamiętam na pamięc i nie wiem czy dobrze napisałam.. No o dodzie to naprawke fajna rozprawka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiada ktos odpowiedzi do egzaminu z maty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie napisane a ty odpowiedzi;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie bym chcial odpowiedzi rozmawialem z jednym ze ma je bo jesgo starszy pracuje w operonie ale nie hccial dac albo jaks sciema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
no wlasnie bym chcial odpowiedzi rozmawialem z jednym ze ma je bo jesgo starszy pracuje w operonie ale nie hccial dac albo jaks sciema.
i to jest kurde sprawiedliwość ;/ ! ! ! ! ! ? ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam też o Janie Pawle II Najgorsze to chyba były te zadania otwarte dotyczące wiersza :/. Ale ogólnie nie był aż taki straszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...