Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prof. Sławek: W konkursie ESK biurokracja ważniejsza od idei

Utworzony przez Gość, 22 czerwca 2011 r. o 17:57
Panie Sławek przestań Pan bredzić i lepiej idz Pan łowić ryby nad stawek. Rybka Panu powie,że los sprzyja tym co w głowie mają rozum i szlachetny czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Sławek przestań Pan bredzić i lepiej idz Pan łowić ryby nad stawek. Rybka Panu powie,że los sprzyja tym co w głowie mają rozum i szlachetny czyn.
Napisz może co ci się nie podoba w jego wypowiedzi. Bo taki komentarz to jest raczej brednią z twojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wynika z wypowiedzi pana poety i filozofa komisja kwalifikacyjna wysłała do kandydatów tabelki do wypełnienia odpowiednimi danymi. Skąd więc zdziwienie, że nic nie wpisując w rubryki przegrali? Idea, idea ale jak widać tutaj liczyły sie konkrety (nareszcie!!!) a nie jakieś farmazony bez pokrycia w rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrocław i tak ma kasę, a lublinowi potrzeban była taka szansa, żeby ludzie nie mysleli o nas, ze jesteśmy krajem trzeciego świata, tak jak to sie zachód polski śmieje, że lublin to jest to samo co ukraina ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to było od razu wybrać "warsiawkie" na te stolice i nie robić ludziskom zamętu w łepetynach. No a ten minister to ni krzty nie miał farta ze te kase Wrocławiowi w przeddzień dał i że niby to był przipadek no nie?. Dziouchy i chopy jo wom gadam łuny w ty Warsiawce robiom co chcom a nas wsickich w nosie majom. Szkoda mi ich bo sie przewiozom na tych harcach z ludziskami i w niwecz pójdom jok nic. Góral z Roztocza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba umieć przegrywać to po pierwsze, po drugie Wrocław ma infrastrukturę, Autostradę będzie obwodnica miasta, lotnisko a co ma Lublin? Może to wreszcie pokaże ludziom w Polsce, że najpierw trzeba zainwestować w kulturę bo z innych części Polski ciężko dojechać do Lublina np. Trasa z Wrocławia jest tragiczna. Sam jestem z Puław ale Lublin nigdy mi się dobrze nie kojarzył. Proszę napiszcie mi gdzie można pójść w Lublinie i spędzić fajnie czas? Krakowskie przedmieście, Zamek i co jeszcze?;> Bo chciałbym poznać Lublin z tej ciekawszej strony np. napić się jakiegoś dobrego piwa, czy zobaczyć coś ciekawego. Pozdrawiam Was i Gratuluje zaangażowania. Moim zdaniem wszyscy wygrali Lublin też powinien dostać swoją szansę, żeby pokazać, że po drugiej stronie Wisły też jest wiele ciekawych rzeczy:) Nie udało się tym razem mam nadzieję, że Lublin też dostanie w przyszłości swoją szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Trzeba umieć przegrywać to po pierwsze, po drugie Wrocław ma infrastrukturę, Autostradę będzie obwodnica miasta, lotnisko a co ma Lublin? Może to wreszcie pokaże ludziom w Polsce, że najpierw trzeba zainwestować w kulturę bo z innych części Polski ciężko dojechać do Lublina np. Trasa z Wrocławia jest tragiczna. Sam jestem z Puław ale Lublin nigdy mi się dobrze nie kojarzył. Proszę napiszcie mi gdzie można pójść w Lublinie i spędzić fajnie czas? Krakowskie przedmieście, Zamek i co jeszcze?;> Bo chciałbym poznać Lublin z tej ciekawszej strony np. napić się jakiegoś dobrego piwa, czy zobaczyć coś ciekawego. Pozdrawiam Was i Gratuluje zaangażowania. Moim zdaniem wszyscy wygrali Lublin też powinien dostać swoją szansę, żeby pokazać, że po drugiej stronie Wisły też jest wiele ciekawych rzeczy:) Nie udało się tym razem mam nadzieję, że Lublin też dostanie w przyszłości swoją szansę.
Lublin za chwilę będzie miał obwodnicę i lotnisko. W 2012 może 13. Poczyttaj trochę co się dzieje w mieście to zobaczysz co można zobaczyć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Festung Breslau to bastion PO: che Tyna, Zdrojewski, Dutkiewicz. Ta decyzja nie POwinna nikogo dziwić. Tylko POtwierdza jakie obiwiązują układy w Europaeische Volksrepublik POlen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zyje ta decycja, wszedzie gdzie sie dzisiaj nie pojawilam przewijal sie wsrod mieszkancow ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ideą ESK jest dawanie szansy na lepszy rozwój.Wrocław ma wszystko.Układy rządzących z tego miasta mszczą się na Polsce B.Wystarczy spojrzeć na inwestycje drogowe.Po wschodniej stronie Wisły tylko nieliczne kropki przebudowy.Niech nikt nie mydli oczu że dadzą nam szanse na cokolwiek.Nie chodzi tu o umiejętność przegrywania.Całym sercem gratulowałabym Katowicom,gdzie ludziom tak samo autentycznie zależało na tytule.Wstyd wygrywać w taki sposób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Trzeba umieć przegrywać to po pierwsze, po drugie Wrocław ma infrastrukturę, Autostradę będzie obwodnica miasta, lotnisko a co ma Lublin? Może to wreszcie pokaże ludziom w Polsce, że najpierw trzeba zainwestować w kulturę bo z innych części Polski ciężko dojechać do Lublina np. Trasa z Wrocławia jest tragiczna. Sam jestem z Puław ale Lublin nigdy mi się dobrze nie kojarzył. Proszę napiszcie mi gdzie można pójść w Lublinie i spędzić fajnie czas? Krakowskie przedmieście, Zamek i co jeszcze?;> Bo chciałbym poznać Lublin z tej ciekawszej strony np. napić się jakiegoś dobrego piwa, czy zobaczyć coś ciekawego. Pozdrawiam Was i Gratuluje zaangażowania. Moim zdaniem wszyscy wygrali Lublin też powinien dostać swoją szansę, żeby pokazać, że po drugiej stronie Wisły też jest wiele ciekawych rzeczy:) Nie udało się tym razem mam nadzieję, że Lublin też dostanie w przyszłości swoją szansę.
po dobre piwo zapraszam na starówkę a jak już się napijesz to zobaczysz "coś" ciekawego, gwarantuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realny napisał:
Napisz może co ci się nie podoba w jego wypowiedzi. Bo taki komentarz to jest raczej brednią z twojej strony.
Jak jest filozofem i poetą,to moje myśli zrozumie. A dla Ciebie tak powiem:Filozofia złudną jest kochaj życie jakie jest. Jam nie głupszy jak poeta,a jego spojrzenie pod publikę to tandeta. Czytaj i myśl kolego i popatrz na różne warianty kto rozdaje fanty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...