Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już niedługo PiS wyrzuci Seremeta, wprowadzi dobre zmiany w prokuraturze, a skorumpowani przęstepcy w togach pójdą siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP-PSL rozdzieliła funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego przed smiercią Prezydenta Kaczynskiego. DLACZEGO!? TO BARDZO PROSTE! Chodziło o mozliwość utrzymania rządu i poświęcenia tylko kilku spiochów np. prokuratora w momemcie gdy śledztwo zostanie totalne skompromitowane, co się oczywiscie stało. Zauważcie, że zgodnie z socjotechniką awansowano generało BOR pomimo ewidentnych zaniedbań, żeby zdezorientować społeczeństwo, a winę zwalono na pilotów i całą jednostkę. W normalnych demokratycznych krajach za dużo mniejsze tragedie (zawalony dach hali, pożar dyskoteki) rządy padają. W Polsce PO-PSL rząd przetrwał, chociaż zginał prezydent i najwyżsi rangą generałowie i urzednicy państwowi na służbie lecąc samolotem wojskowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt:"Prokuratura nie miała służyć obozowi władzy " ale się tak stało. Zostaliście zdominowani przez tych z Was , którzy się stali częścią UKŁADU. Kiedyś układem była" k.... wa ,złodziej i adwokat". Dziś układem jest " działacz partyjny z PO=PSL,prokurator ,sędzia " przyzwoici z WAS przymykaliście oczy dla św.spokoju na niejednokrotnie przestępcze działania waszych kolegów. Smutne ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec sitwy , co to za kraj gdzie sprawa Pana Prokuratora ciągnie się 10 - lat dotyczy utraty broni , inna osoba prywatna , czy wojskowy , policjant dawno by zostali skazani a proces trwał by 2 miesiące ,tu uznać winnym i odstąpić od . . .. Polska sprawiedliwość , postepowania dyscyplinarne utajnione i.t.p. wreszcie koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...