Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PROTEST PRZECIWKO WYZYSKOWI ORLENU

Utworzony przez DO WIADOMOŚCI REDAKCJI, 26 stycznia 2012 r. o 21:56
PROTEST PRZECIWKO WYZYSKOWI POPRZEZ KONCERN PKN ORLEN My pracujący na stacjach paliw PKN ORLEN jako sprzedawcy i pracownicy podjazdu uważamy że metody jakie są stosowane przez ORLEN względem nas uwłaczają naszej godności . Ciągły nacisk ze strony koncernu na sprzedaż i obsługę przy jednorazowym ciągłym wzroście cen paliw doprowadza do stosowania mobbingu zaczynając od dyrektorów regionalnych poprzez menadżerów przypisanych do poszczególnych stacji w danym rejonie. Metody jakie są stosowane między innymi , to zastraszanie zwolnieniem z pracy , kary finansowe za nieprzestrzeganie czystości np.:toalet w ciągu dnia gdy pracownik musi poddawać się obsłudze klienta i nie ma czasu ,brudny dystrybutor na wysokości 2m podczas gdy pracownik podjazdu wykonuje inne obowiązki i nie może podjąć się wyczyszczeniu dokładnie dystrybutorów , kara nagany z zagrożeniem zwolnienia dyscyplinarnego za zastosowanie stanowczego sprzeciwu i reakcji ze strony pracownika względem klienta którego słowa naruszają godność drugiego człowieka . MY PRACOWNICY STACJI PALIW ORLEN ŻĄDAMY I : Zmiany formy zatrudnienia z obecnej gdzie podlegamy prowadzącemu stacje paliw , czym ORLEN pozbywa się wprowadzeń jakichkolwiek protestów ze strony załogi danej stacji ,gdyż tylko prowadzący jest pracownikiem PKN ORLEN , a załoga podlega prowadzącemu. II : Możliwości założenia Pracowniczych Związków Zawodowych , gdyż obecne wprowadzenie jakiejkolwiek formy protestu jest równoznaczna z natychmiastowym zwolnieniem z pracy. III : Chociaż jednego ustawowo wolnego dnia od pracy , ponieważ jako nieliczna z wielu branż handlu pracujemy non stop IV : Dodatkowej zapłaty za pracę w dni wolne , (niedziele , święta i inne dni objęte ustawą ) V : Wprowadzenia na podstawie wniosków urlopowych dni wypoczynkowych , należących się każdemu pracownikowi nie poprzez odrobienie sobie wcześniej u współpracowników (kolegów) , a objętych kodeksem pracy . VI : Adekwatnej zapłaty za wykonywaną pracę , gdyż obecne zarobki w większości stacji paliw sięgają progu najniższej krajowej , poniżającej nas wszystkich pracowników stacji paliw . PRACOWNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram --------- http://przemieszczanie-maszyn.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...