Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudują ul. Narutowicza, będą większe korki w centrum

Utworzony przez KK, 2 lutego 2010 r. o 09:35
COŚ TAM ROZGRZEBIĄ PRZED WYBORAMI I BĘDĄ KRZYCZEĆ PATRZCIE CAŁE MIASTO REMONTUJEMY ,A TO JEST PRZEDSMAK TEGO CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO ,JAK NAS CIEMNOTO WYBIERZECIE TO DOPIERO BĘDZIEMY ROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wspaniale, że już niedługo rewelacje w stylu: podwyżki cen biletów MPK, remont Narutowicza, gigantyczne korki w Śródmieściu, zima zaskoczyła drogowców, Kraśnicka nieprzejezdna, spore opóźnienia komunikacji miejskiej, tragiczne warunki na drogach Lublin etc. - nie będą mnie wcale obchodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 metórw w 3 lata. Ten prezydent jaja sobie robi z lublinian ? Wyborów człowieku nie wygrasz. Daj już sobie sokój. Niech przyjdzie inny twój zmiennik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa trakcji trolejbusowej ? Co ten prezydent wyprawia. Przeiceż niedawno została ona wybudowana. To są jakieś kpiny. Marnowanie pieniędzy podatników. PREZYDENT TO ZWYKŁY NIEODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, ze ten remont mieli robić już rok temu... Tak samo, jak wyjazd z Radziwiłłowskiej na 3-go Maja, jak skrzyżowanie "Dolna 3-go Maja, Prusa, Solidarności"... To są jakieś kpiny. W warszawie odcinek 500m potrafią wyremontować w przeciągu 2 dni, u nas potrzebują 3 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa trakcji trolejbusowej w tym miejscu polegać ma na dodaniu skrętu z Piłsudskiego w lewo w Narutowicza. Jako mieszkaniec Dziesiątej nie mogę doczekać się tego od lat. Na ul. Głęboką z Kunickiego linią 152 jedzie się ok. 40 min. (przez Lipową,Racłwickie,Kraśnicką,Zana,Filaretów) To tak jak jechać do Katowic przez Warszawę. Ale jeśli tego lewoskręu nie planują wykonać to zostaję analfabetą ( nic nie czytam i w nic nie wierzę )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informuje "Kurier Lubelski Polska" ? Pomyliłem gazety czy dziennik nie ma już swoich dziennikarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJ ZE NIE BEDZIE ROBIC TEJ PRZEBUDOWY TA SAMA EKIPA CO PRZEROBILA UL KUNICKIEGO W ULICE KORKOWA.... MUDLMY SIE ZEBY NIE WYROSLY NA NARUTOWICZA WYSEPKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzeba zrobic nowe ulice wyburzyc przeszkadzajace domy - samochodow bedzie przybywac ruch bedzie wiekszy wybudowano nowe dzielnice a ulic nie przybylo przez nasepne 100 lub 200 lat ma sie ciagnac ten problem ? i nie zapomnajmy w domach przy bardzo ruchliwych smrodliwych ulicach mieszkaja LUDZIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...