Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2018 r. o 19:45
Straszne kur*wa, jak ja to przeżyję???? ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu umyje okna. Bo zawsze w każdą niedzielę objeżdżałem centra handlowe. Uff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik Zielińskiego otwarte od 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zebys tak się zjeba.ł(a) z parapetu;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po umyciu okien zawsze pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cycki se umyj lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszczie poprasuje koszule. Nigdy nie było czasu przez te wyjazdy do supermarketow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie zje..by ,z żoną prawie zaspacerowalem sie na śmierć ,byle te wybory szybciej przyszły i bedzie co było,tusku wróć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile lemingow już zdechło z głodu? Co podaje GUS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe menelstwo w szoku gdzie flaszkę kupią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zakaz handlu, więc do kościoła też zakaz pójścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+zapieprzać do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość / wczoraj o 23:39 - a ty cholero wredna katolicka do kościoła i na tace z 500+ oddaj trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie zapomnij po wyjściu z kościoła dokuczyć bliźniemu, bo to jest typowe dla gorliwych katolików, mam takie cholery w pracy, oby jak najszybciej poumierali bo za dużo ludzi po drodze skrzywdzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Chełmie to co, nic nie otwarte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w chełmie do kościoła i 500+ na tacę, bo zbliża się lato i biskupi i księża muszą miech na urlop pod palmami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******se.pl/wiadomosci/polska/na-lawce-odnalazlem-skarb-biskupa_1006582.html .............................. to była spora, pękata saszetka. leżała na ławce na rynku w trzebiatowie (woj. zachodniopomorskie), jakby czekając na właściciela. dostrzegł ją przechodzący w pobliżu artur pałka (51 l.). a gdy zajrzał do środka, to aż się za głowę złapał. takiej sumy naraz nigdy jeszcze nie widział! i takiego pierścienia. okazało się, że to skarb biskupa edwarda dajczaka. ....... rozmowniejszy, ale powściągliwy był ks. wojciech parfianowicz, rzecznik kurii biskupiej w koszalinie. - co biskup dajczak robił w trzebiatowie, tego komentować nie będę. to był jego prywatny wyjazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Malgiewskiej jest sklep Stokrotka. Jakim cudem otwarta? Właściciel stanie za lada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę do kościoła pomodlić się o to aby Bóg zrobił porządek z pisowcami np. odsunął ich od koryta albo zabrał do siebie bo mam dosyć pracowania na czyjeś dzieci tj. na 500+ sama nie dostając pomimo,że ciężko pracuję, a tym bardziej , że pisowce dają bogatym min. tym przy korycie ministrom, posłom dyrektorom, prezesom itp. na waciki do uszu a biedocie z jednym już nie. Mam nadzieję, że Bóg to widzi i jak najszybciej zrobi z tym porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***fakt.pl/wydarzenia/polska/lubuskie-anteny-na-glowie-jezusa-w-swiebodzinie-po-co-tam-sa/5vcyr0t ................ ukryli to w głowie jezusa ze Świebodzina! probostwo się wypiera, ale mamy film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...