Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed wylotem do Smoleńska była wielka awantura

Utworzony przez mm, 26 lutego 2011 r. o 11:26
Don napisał:
Nie muszę oglądać TV i czytać gazet, żeby mieć własne stanowisko w tej sprawie. Ci którzy wierzą w teorie spiskowe i winę rządu są mocno pier***nięci. To po pierwsze. Po drugie, nie jestem i nie byłem nigdy za PO. Po trzecie - to PiS jest bandą idiotów wysuwając kretyńskie oskarżenia, najmocniej atakując wszystkich i wszystko, jeszcze podnosząc oburzenie, że ktoś ma przeciwne zdanie. Wizyta prezydenta była czysto propagandowa, dla przypomnienia: Wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2006 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny 10 kwietnia 2007 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu) 10 kwietnia 2008 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2008r. - nieobecny 10 kwietnia 2009 r. - nieobecny 10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny 10 kwietnia 2010r. - .......(kampania prezydencka) I to ON i KANCELARIA PREZYDENTA była w głównej mierze winna katastrofy. Ruscy pozwolili lądować w obawie na to, co ten deb*** powie, wielkie larum podniesie jak to go skrzywdzili i nie wpuścili. A w parszywy ryj nikt dawno nie dał? Bo elokwencją to nie grzeszysz deb***ku.
Jak nie JUDE to pacholek Moskwy,tak czy tak do odpalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Za to pisowskie bandyty, które doprowadziły w 2 lata kraj na skraj przepaści na pewno będą rządzić dobrze! Ba! Zajebiście bym wręcz rzekł. Bo to takie mundre i fayowe. GrossTroll Fhurer Kaczyński otoczony bandą bezgranicznie oddanych imbecylów, nie potrafiących samodzielnie zdania sklecić bez czytania partyjnego przekazu. Każdy kto miał przejaw wolnego od nacisków myślenia już dawno wyleciał albo odszedł z tej partii. Ale dalej liż cipkę PiSowi, to taka zajebista partia przecież. Szkoda tylko, że sterowała ręcznie prokuraturą aby szkalować ówczesną opozycję. Szkoda, że nikt z nimi nie chciał rządzić poza Samoobroną i LPR. Szkoda, bo jeśli wygrają to NIKT normalny z nimi nie siądzie do stołu za te inwektywy. Powinno się wam, lubelskim deb***om utworzyć własne PiSopaństewko, wodza już macie, papieża Rydzyka też, ministra propagandy Kurskiego oraz vice fhurera Ziobrę. Za to sekciarski prorydzykowski szmatławiec Nasz Dziennik i TV Trwam przekazuje samą prawdę. Maleone, jesteś ograniczony. Nie powiem kim ty dla mnie jesteś leszczu obszczany, wystarczyło poczytać twoje wymioty przy okazji śmierci abp Życińskiego. Kurdupel umysłowy? Sam ku*** jesteś kurdupel - jesteś zwykłym pisowskim trollem, któremu wydaje się, że jak poszczeka to prezio nagrodzi. Może załóż na onecie jakieś konto w stylu "antek emigrant 2" i pisz te swoje wypociny. Jakbyśmy się spotkali twarzą w twarz, to wątpię abyś był taki wyszczekany obsrańcu pisowski. "Jak moło" to Ty mieć umysłu w tym pustym łbie. [/quote] A wcześniej: [quote name='Don' timestamp='1298723608' post='442985'] Wielkie mi odkrycie. Gen. Błasik miał w środowisku wojskowym opinię chama na stanowisku, chciał się podlizać karłowi i opier***ił kapitana, mimo jego sprzeciwu do lotu - a o tym, że nie chciał lecieć wszyscy wiedzą od dawna. Ale dalej głąby pisowskie będą snuły teorie zamachu, ruskich itp. Idąc tym tokiem myślenia owszem, to był zamach. Ale Kaczej gnidy na rozkaz brata kurdupla.
Masz wszystkich za nic. Skąd u Ciebie tyle pogardy do ludzi? Do czego prowadzi nienawiść możemy zobaczyć na filmie "Czarny czwartek -Janek Wiśniewski padł".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRośćmyTO napisał:
A wcześniej: Masz wszystkich za nic. Skąd u Ciebie tyle pogardy do ludzi? Do czego prowadzi nienawiść możemy zobaczyć na filmie "Czarny czwartek -Janek Wiśniewski padł".
TO JEST KOLEGO CZERWONY FRUSTRAT I DEGENERAT I PO-CZATKOWY PEDOFIL,JUZ MU NA LEB IDZIE. PRZYPADEK NIE DO URATOWANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co komunisci moga z ludzi zrobic.Przyklad niejakiego DONA to odzwierciedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Za to pisowskie bandyty, które doprowadziły w 2 lata kraj na skraj przepaści na pewno będą rządzić dobrze! Ba! Zajebiście bym wręcz rzekł. Bo to takie mundre i fayowe. GrossTroll Fhurer Kaczyński otoczony bandą bezgranicznie oddanych imbecylów, nie potrafiących samodzielnie zdania sklecić bez czytania partyjnego przekazu. Każdy kto miał przejaw wolnego od nacisków myślenia już dawno wyleciał albo odszedł z tej partii. Ale dalej liż cipkę PiSowi, to taka zajebista partia przecież. Szkoda tylko, że sterowała ręcznie prokuraturą aby szkalować ówczesną opozycję. Szkoda, że nikt z nimi nie chciał rządzić poza Samoobroną i LPR. Szkoda, bo jeśli wygrają to NIKT normalny z nimi nie siądzie do stołu za te inwektywy. Powinno się wam, lubelskim deb***om utworzyć własne PiSopaństewko, wodza już macie, papieża Rydzyka też, ministra propagandy Kurskiego oraz vice fhurera Ziobrę. Za to sekciarski prorydzykowski szmatławiec Nasz Dziennik i TV Trwam przekazuje samą prawdę. Maleone, jesteś ograniczony. Chlopok-za duzo ZHP,ZSMP,i w koncu PZPR,nalezy ci sie juz odprawa i zasluzona POlityczna emerytura,zrobili z ciebie wrak. Nie powiem kim ty dla mnie jesteś leszczu obszczany, wystarczyło poczytać twoje wymioty przy okazji śmierci abp Życińskiego. Kurdupel umysłowy? Sam ku*** jesteś kurdupel - jesteś zwykłym pisowskim trollem, któremu wydaje się, że jak poszczeka to prezio nagrodzi. Może załóż na onecie jakieś konto w stylu "antek emigrant 2" i pisz te swoje wypociny. Jakbyśmy się spotkali twarzą w twarz, to wątpię abyś był taki wyszczekany obsrańcu pisowski. "Jak moło" to Ty mieć umysłu w tym pustym łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Za to pisowskie bandyty, które doprowadziły w 2 lata kraj na skraj przepaści na pewno będą rządzić dobrze! Ba! Zajebiście bym wręcz rzekł. Bo to takie mundre i fayowe. GrossTroll Fhurer Kaczyński otoczony bandą bezgranicznie oddanych imbecylów, nie potrafiących samodzielnie zdania sklecić bez czytania partyjnego przekazu. Każdy kto miał przejaw wolnego od nacisków myślenia już dawno wyleciał albo odszedł z tej partii. Ale dalej liż cipkę PiSowi, to taka zajebista partia przecież. Szkoda tylko, że sterowała ręcznie prokuraturą aby szkalować ówczesną opozycję. Szkoda, że nikt z nimi nie chciał rządzić poza Samoobroną i LPR. Szkoda, bo jeśli wygrają to NIKT normalny z nimi nie siądzie do stołu za te inwektywy. Powinno się wam, lubelskim deb***om utworzyć własne PiSopaństewko, wodza już macie, papieża Rydzyka też, ministra propagandy Kurskiego oraz vice fhurera Ziobrę. Za to sekciarski prorydzykowski szmatławiec Nasz Dziennik i TV Trwam przekazuje samą prawdę. Maleone, jesteś ograniczony. Chlopok-za duzo ZHP,ZSMP,i w koncu PZPR,nalezy ci sie juz odprawa i zasluzona POlityczna emerytura,zrobili z ciebie wrak. Nie powiem kim ty dla mnie jesteś leszczu obszczany, wystarczyło poczytać twoje wymioty przy okazji śmierci abp Życińskiego. Kurdupel umysłowy? Sam ku*** jesteś kurdupel - jesteś zwykłym pisowskim trollem, któremu wydaje się, że jak poszczeka to prezio nagrodzi. Może załóż na onecie jakieś konto w stylu "antek emigrant 2" i pisz te swoje wypociny. Jakbyśmy się spotkali twarzą w twarz, to wątpię abyś był taki wyszczekany obsrańcu pisowski. "Jak moło" to Ty mieć umysłu w tym pustym łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Nie muszę oglądać TV i czytać gazet, żeby mieć własne stanowisko w tej sprawie. Ci którzy wierzą w teorie spiskowe i winę rządu są mocno pier***nięci. To po pierwsze. Po drugie, nie jestem i nie byłem nigdy za PO. Po trzecie - to PiS jest bandą idiotów wysuwając kretyńskie oskarżenia, najmocniej atakując wszystkich i wszystko, jeszcze podnosząc oburzenie, że ktoś ma przeciwne zdanie. Wizyta prezydenta była czysto propagandowa, dla przypomnienia: Wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2006 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny 10 kwietnia 2007 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu) 10 kwietnia 2008 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2008r. - nieobecny 10 kwietnia 2009 r. - nieobecny 10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny 10 kwietnia 2010r. - .......(kampania prezydencka) I to ON i KANCELARIA PREZYDENTA była w głównej mierze winna katastrofy. Ruscy pozwolili lądować w obawie na to, co ten deb*** powie, wielkie larum podniesie jak to go skrzywdzili i nie wpuścili. A w parszywy ryj nikt dawno nie dał? Bo elokwencją to nie grzeszysz deb***ku.
No, a w każdym podawanym przez ciebie roku byla za kazdym razem ta sama 70 rocznica Katynia... Teraz jeszcze dla rownowagi podaj kiedy przed 10.04.2010 w Katyniu byl D. Tusk - wtedy jeszcze naturalny kandydat na prezydenta RP? Socjotechniki, to wczoraj uczyles sie od Tymochowicza u Palikota czy moze wczesniej na szkoleniach w Moskwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Jeszcze IPN albo dlugie stszelby Apaczow cie dosiegna, ty czerwony konfidencie. [/quote] Hahaha no tak, IPN mnie "dorwie", w przedszkolu donosiłem pani kto nasikał
Gość napisał:
Jak nie JUDE to pacholek Moskwy,tak czy tak do odpalu. [/quote] To żeś się popisał Wole być jak to nazywasz "pachołkiem moskwy" (choć z ruskimi nie mam nic wspólnego) niż wazeliniarzem PiSu - WIĘKSZA HAŃBA http://kwejk.pl/obrazek/19154-992166bc0e2b19e215777dc3689e3e8c..gif?back=1171&id=5
UPRośćmyTO napisał:
Masz wszystkich za nic. Skąd u Ciebie tyle pogardy do ludzi? Do czego prowadzi nienawiść możemy zobaczyć na filmie "Czarny czwartek -Janek Wiśniewski padł".
Nie nie, myślisz się kolego. Szanuję ludzi, którzy mają jakieś argumenty. Za nic mam większość pisowców, choć znam kilku, co mają coś w głowie prócz zdjęcia Jarosława i potrafią podyskutować. Ale to margines. Tu działa zasada - uderz w stół a nożyce się odezwą. Nie daj Boże coś napisze nie po ich myśli, już wielkie larum, wyzywanie od Jude, komóchów (hahahha) i innych. Gdyby to nie byli intelektualni impotenci to można by podyskutować. Ostatecznie ugruntowało się moje zdanie o nich przy okazji śmierci apb Życińskiego. Czytając większości komentarze można było wiadro rzygowin zapełnić. Po prostu PiS to DNO. I nie mają tu znaczenia moje osobiste preferencje, czy to za PO czy SLD czy inną partią. Zagłosowałbym na każdego TYLKO NIE NA PIS. [quote name='Gość' timestamp='1298742465' post='443122'] TO JEST KOLEGO CZERWONY FRUSTRAT I DEGENERAT I PO-CZATKOWY PEDOFIL,JUZ MU NA LEB IDZIE. PRZYPADEK NIE DO URATOWANIA.
Frustrujące są wasze wymiociny pisane na forum Pedofil ze mnie? uuu aaale argument, długo nad tym pewnie myślałeś buhehe. Przypadek nie do odratowania to raczej ty i tobie podobni - zapluci jadem mali ludzie. [quote name='SocjoTechnik' timestamp='1298801470' post='443297'] No, a w każdym podawanym przez ciebie roku byla za kazdym razem ta sama 70 rocznica Katynia... Teraz jeszcze dla rownowagi podaj kiedy przed 10.04.2010 w Katyniu byl D. Tusk - wtedy jeszcze naturalny kandydat na prezydenta RP? Socjotechniki, to wczoraj uczyles sie od Tymochowicza u Palikota czy moze wczesniej na szkoleniach w Moskwie?
7 kwietnia 2010 - mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość A co do wizyty w Moskwie - jak kupisz mi bilet chętnie pozwiedzam Ładne miasto podobno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Hahaha no tak, IPN mnie "dorwie", w przedszkolu donosiłem pani kto nasikał To żeś się popisał Wole być jak to nazywasz "pachołkiem moskwy" (choć z ruskimi nie mam nic wspólnego) niż wazeliniarzem PiSu - WIĘKSZA HAŃBA http://kwejk.pl/obrazek/19154-992166bc0e2b19e215777dc3689e3e8c..gif?back=1171&id=5 Nie nie, myślisz się kolego. Szanuję ludzi, którzy mają jakieś argumenty. Za nic mam większość pisowców, choć znam kilku, co mają coś w głowie prócz zdjęcia Jarosława i potrafią podyskutować. Ale to margines. Tu działa zasada - uderz w stół a nożyce się odezwą. Nie daj Boże coś napisze nie po ich myśli, już wielkie larum, wyzywanie od Jude, komóchów (hahahha) i innych. Gdyby to nie byli intelektualni impotenci to można by podyskutować. Ostatecznie ugruntowało się moje zdanie o nich przy okazji śmierci apb Życińskiego. Czytając większości komentarze można było wiadro rzygowin zapełnić. Po prostu PiS to DNO. I nie mają tu znaczenia moje osobiste preferencje, czy to za PO czy SLD czy inną partią. Zagłosowałbym na każdego TYLKO NIE NA PIS. Frustrujące są wasze wymiociny pisane na forum Pedofil ze mnie? uuu aaale argument, długo nad tym pewnie myślałeś buhehe. Przypadek nie do odratowania to raczej ty i tobie podobni - zapluci jadem mali ludzie. 7 kwietnia 2010 - mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość A co do wizyty w Moskwie - jak kupisz mi bilet chętnie pozwiedzam Ładne miasto podobno.
Oj,klamczuszek,klamczuszek,najpierw ZHP potem ZMS,ZSMP,no i PZPR,ale caly czas pod patronatem Moskwy.Nagle Jasiu taka amnezja,czy PO-prostu wstyd sie przyznac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...