Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W dobie 5G powinno się wyrzucić winnego z pracy !!!! Jak nie z winy serwera to z winy organizacji tego wyścigu upodlonych przedsiębiorców. !!!! Skandal !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dobie 5G powinno się wyrzucić winnego z pracy !!!! Jak nie z winy serwera to z winy organizacji tego wyścigu upodlonych przedsiębiorców. !!!! Skandal !!!!
 Po Nowym Roku zerknij na stronę urzędu to zobaczysz nagrody po 20tysięcy za sprawną realizację programu pomocowego. A ty o zwolnieniach piszesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jaki % wszystkich które udało się do tej pory złożyć stanowią wnioski złożone przez działaczy PiS, ich rodziny lub kolegów :) pewnie 99,9% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszną linię ma nasza władza. Nie pracuj, nie jedz, nie pij i nie odbieraj dzieci ze szkoły, tylko próbuj złożyć wniosek, bo to, jak twierdzi dyrektorka z LAWP, jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak oni już złożyli wniosków na 50mln jak się od rana nie można zalogować do systemu Lub z niego się wylogowuje bo się wiesza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku było wiadomo że będzie ogromna ilość wniosków i dlatego wystarczyło się odpowiednio wcześnie zalogować, ja się zalogowałem po 5 rano o cały czas utrzymywałem połączenie na portalu żeby złożyć wniosek po otwarciu naboru, dlatego mi się udało i to bez żadnych "oszustw hakerskich" jak sugerują niezadowoleni spóźnialscy . Miało być kto pierwszy ten lepszy a nie dla wszystkich przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto był cierpliwy ten złożył po co ta dyskusja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,– Jesteśmy na to przygotowani. Wprowadziliśmy rozwiązania, które zabezpieczają możliwość jednoczesnego składania wielu wniosków. Największe obciążenie systemu było jednak w momencie ich wypełniania. W momencie, gdy przedsiębiorcy mają już wypełnione dokumenty, ich wysłanie nie powinno być problemem – przekonuje Kędzierska.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeceniacie działaczy PiS. Większość nie rozróżnia SHIFT od CAPS LOCK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1400 pracownikow ratusza nie daje rady ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie dokumenty miałam przygotowane wcześniej, pozostało jedynie złożyć je w Urzędzie. Probę logowania podjęłam o 9.30, ale cały czas pojawiał się komunikat błąd strony lub serwer nie odpowiada. Przez 4 godziny nie odchodziłam od komputera i w końcu o 13.15 udało się mi zalogować, o 13.17 złożyłam wniosek w Urzędzie. Szczerze to jakaś kpina, cała akcja kompletnie nieprzygotowana, nikomu z moich znajomych którzy czatowali od rana nie udało się złożyć wniosku przed 13 jest więc to mocno podejrzane. Pewnie o 13 wyczerpał się limit dla wybrańców i dopiero wtedy odblokowali serwery....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...