Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekroczysz prędkość o 50 km/h i stracisz prawo jazdy

Utworzony przez przejechałem 1 000 000 bez, 7 kwietnia 2015 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Tak to prawda, W Lublinie przy wyjeździe na S17 postawiono ograniczenie do 60 km/godz. Chyba Pan Prezydent zaplanował specjalnie wpływy do budżetu. To tak jakby na ścieżce rowerowej postawić znak ograniczenia prędkości do 5 km/godz. Proszę to zmienić bo wszyscy się śmieją, nie ma żadnych przesłanek do tego znaku - chyba, ze niewiedza i to co napisałem wyżej. Pozdrawiam S!7 jest super. Ten znak powinien być zastąpiony znakiem 80 km/godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda, W Lublinie przy wyjeździe na S17 postawiono ograniczenie do 60 km/godz. Chyba Pan Prezydent zaplanował specjalnie wpływy do budżetu. To tak jakby na ścieżce rowerowej postawić znak ograniczenia prędkości do 5 km/godz. Proszę to zmienić bo wszyscy się śmieją, nie ma żadnych przesłanek do tego znaku - chyba, ze niewiedza i to co napisałem wyżej. Pozdrawiam S!7 jest super. Ten znak powinien być zastąpiony znakiem 80 km/godz.
To zmniejszy nasze wpływy co najmniej o 16%,to są absurdalne życzenia i nie do przyjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylący tytuł artykułu. Ktoś przeczyta tytuł i pomyśli, że już to obowiązuje. Co do samego pomysłu to przy tej częstotliwości kontroli dokumentów pojeżdzenie 3 miesiące bez prawka nie będzie problemem. Wielu osobom już teraz ten fakt nie przeszkadza w prowadzeniu auta. Czyżby kolejny martwy przepis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno pod żadnym pozorem prawka oddawać,dać Xsero a orginał trzymać głęboko w pościeli w końcu to trochę kasy i  zachodu kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wejdzie przepis o samochodach z kierownica po prawej stronie....? -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wejdzie przepis o samochodach z kierownica po prawej stronie....? -.-
W Anglii już jest !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezalezna.pl/65743-kolizja-z-limuzyna-komorowskiego…   Resztę pozostawmy bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jak zwykle pechowo, w natłoku tytanicznej pracy, "dobrodzieje" zapomnieli uchylić sobie immunitetów a przecież dopiero wówczas mogliby pokazać jak należy świecić przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy weźmie się za mordę sędziów, prokuratorów, posłów itd. - aby ich immunitet nie obejmował opisanych wykroczeń drogowych????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu* wam w dupe wymieniam prawko w sasiednim kraju UE i sram na was.  Juz widze jak na trasie Lublin-Wawa gdzie 50 jest wiele takich na 200m wies i trzeba zwalniac, ale bedziecie kosic kierowcow.. banda kur*w tylko w polsce jest okazja tak w dupe dostac. Wszedzie w UE wszedzie sie chlopaki scigaja wiadomo ze pozna noca. W ogole powtazam sram na was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu* wam w d*** wymieniam prawko w sasiednim kraju UE i sram na was.  Juz widze jak na trasie Lublin-Wawa gdzie 50 jest wiele takich na 200m wies i trzeba zwalniac, ale bedziecie kosic kierowcow.. banda kur*w tylko w polsce jest okazja tak w d*** dostac. Wszedzie w UE wszedzie sie chlopaki scigaja wiadomo ze pozna noca. W ogole powtazam sram na was
  SRAM NA DROGOWKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu* wam w d*** wymieniam prawko w sasiednim kraju UE i sram na was.  Juz widze jak na trasie Lublin-Wawa gdzie 50 jest wiele takich na 200m wies i trzeba zwalniac, ale bedziecie kosic kierowcow.. banda kur*w tylko w polsce jest okazja tak w d*** dostac. Wszedzie w UE wszedzie sie chlopaki scigaja wiadomo ze pozna noca. W ogole powtazam sram na was
  SRAM NA DROGOWKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wysoka predkosc zabija, tylko brak wyobrazni, mozna jechac i 100 km/h w miescie w pewnych miejscach i wcale to nie powoduje zadnego zagrozenia...kwestia dostosowania predkosci do warunków na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prezydnt bul przed wyborami nie zachorował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wysoka predkosc zabija, tylko brak wyobrazni, mozna jechac i 100 km/h w miescie w pewnych miejscach i wcale to nie powoduje zadnego zagrozenia...kwestia dostosowania predkosci do warunków na drodze
Teren zabudowany to teren zabudowany. A co do wyobraźni to można by wiele dyskutować. Ja wiem że nikomu się nie chce zwalniać żeby przejechać kilkaset metrów na trasie między większymi miastami przez teren zabudowany ale niestety trzeba się dostosować.   Zaostrzanie kar to kompletny debilizm. Ale to jest typowa zagrywka bo większość społeczeństwa jest za i myśli że to coś pomoże. A de facto kierowcę interesuje tylko to żeby się nie dać złapać. Ale to nie przejdzie do świadomości w tym zakłamanym systemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutkiem będzie więcej pościgów. Do tej pory zawsze zatrzymywałem się do kontroli jak przekroczyłem prędkość, gdybym się nie zatrzymał to groziło mi zatrzymanie prawa jazdy. Teraz to już wszystko jedno... Pozdrawiam pomysłodawców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym aby Policja po służbie też była traktowna jak zwykły kierowca za przekroczenie szybkosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutkiem będzie więcej pościgów. Do tej pory zawsze zatrzymywałem się do kontroli jak przekroczyłem prędkość, gdybym się nie zatrzymał to groziło mi zatrzymanie prawa jazdy. Teraz to już wszystko jedno... Pozdrawiam pomysłodawców!
Będzie więcej pościgów i o wiele więcej niepotrzebnej śmierci na drogach,oni tak ścigają aby zabić,nie koniecznie zabrać prawo jazdy czy ukarać mandatem. Statystyki śmierci na drogach pójdą ostro w gorę. Dziki kraj, z jednej skrajności w drugą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym aby Policja po służbie też była traktowna jak zwykły kierowca za przekroczenie szybkosci.
W życiu,za Chiny Ludowe w tym kraju nie będzie tak, aby  pała na służbie ukarał innego pałę po służbie który popie rdala np.swoją prywatną Ladą 120 po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...