Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewodnik po wiedniu

Utworzony przez marta, 9 lipca 2019 r. o 10:59
Dzień dobry. Planuję pojechać do Wiednia. Chciałbaym żebyśmy naprawdę zobaczyli i poznali miasto, zamiast się szwendać po kolejnych zabytkach bez ładu i składu. Znacie kogoś godnego polecenia na miejscu? Chodzi mi o kontakt face to face bez pośredników, biur podróży itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Elwira jest bardzo dobrym przewodnikiem w Wiedniu, mogę ją polecić. Byliśmy rok temu na rodzinnym wyjeździe z żoną i dziećmi, wszystkim się podobało ;) bardzo dobry kontakt z dziećmi, pani przewodnik nie nudzi, ciekawie opowiada, ma różne trasy i opcje zwiedzania, indywidualne podejście i widać, że ma do tego pasję, a nie jest to tylko jej praca. Na stronie przewodnik-wieden.pl masz cały opis oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również polecam panią Elwirę. Byłem nie dawno na weekend w Wiedniu i właśnie Pani Elwira mnie oprowadzała i byłem bardzo zadowolony. Bardzo duża wiedza na temat miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...