Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewodnik wiedeń

Utworzony przez ddaa, 5 kwietnia 2019 r. o 12:05
Dzień dobry. Planuję zabrać żonę na 25 rocznicę ślubu do Wiednia. Zawsze marzyła, żeby tam pojechać, więc chcę spełnić te marzenie jakoś jesienią, po sezonie, gdy już nie będzie takich tłoków. Jedyne czego szukam (nocleg już znalazłem) to opieka przewodnika na miejscu. Chciałbym żebyśmy naprawdę zobaczyli i poznali miasto, zamiast się szwendać po kolejnych zabytkach bez ładu i składu. Znacie kogoś godnego polecenia na miejscu? Chodzi mi o kontakt face to face bez pośredników, biur podróży itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiliśmy przyjaciółce wieczór panieński w..Wiedniu i super to wszystko wyszło. Polecam taki wyjazd, wcale nie daleko od Polski a na pewno dużo ciekawsze niż siedzenie w domu i picie szampana :P Dzień poświęciłyśmy na zwiedzanie, a nocą....bal! Miałyśmy swoją panią przewodnik ze strony przewodnik-wieden.pl. Super sympatyczna osoba, mogę tylko polecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiliśmy przyjaciółce wieczór panieński w..Wiedniu i super to wszystko wyszło. Polecam taki wyjazd, wcale nie daleko od Polski a na pewno dużo ciekawsze niż siedzenie w domu i picie szampana :P Dzień poświęciłyśmy na zwiedzanie, a nocą....bal! Miałyśmy swoją panią przewodnik ze strony przewodnik-wieden.pl. Super sympatyczna osoba, mogę tylko polecać.
 Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że warto się będzie wybrać do Wiednia, ale najlepiej w trakcie pobytu mieć przewodnika, bo wtedy zwiedzanie będzie dużo bardziej efektywne. Możesz sobie zobaczyć ofertę Pani Elwiry Rudeckiej . Jeśli termin będzie miała dostępny to będzie dobra opcja, bo super zaprezentuje miasto i opowie wam o najważniejszych miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...