Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeżył falę w wojsku. Dostał 139 tys. zł i rentę

Utworzony przez mart, 9 grudnia 2011 r. o 14:32
I bardzo dobrze że walczył o to co mu się należało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że walczył o swoje i wygrał. Tylko to jego przełożeni wojskowi powinni płacić rentę poszkodowanemu, a nie państwo, bo to oni nie zapewnili bezpieczeństwa w jednostce i pozwalali na patologie. Fala w wojsku to idiotyzm, za który powinien być ciężki paragraf. Wojsko musi być zdrowe, bo odpowiada za jedną z najważniejszych rzeczy w organizacji państwa - obronność kraju. Poza tym, wojskowy dla wojskowego to brat, rodak. Nikt nie ma prawa gnębić i bić tylko za to, że jest młodszy stopniem/doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie pieknie ale moim zdaniem to rente i odszkodowanie takim osobom powinny wypłacac osoby ktore sie do tego przyczyniły. w tej chwili wszystko idzie z naszych podatkow. Trep pół roku zapewne w zawieszeniu nawet nie odczuje, a facet bedzie miał problemy do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się wypowiem z innej strony, mój mąż też ma padaczkę, też nie może pić kawy, alkoholu, no i co w związku z tym? trzeba się do tego stosować i tyle, jak się dziewczyna przestraszyła i uciekła no to znaczy że niewarta zainteresowania była, padaczka się nie robi z uderzenia głową o podłogę, człowiek na bank był już wcześniej chory tylko się nie przyznawał, a skorzystał z okazji, że mu się atak w wojsku przytrafił żeby odszkodowanie wyrwać, dodam jeszcze że mąż normalnie pracuje, mamy normalnych znajomych, dwoje dzieci, więc jak dla mnie ten tu pieniacz to typowy naciągacz finansowy, a was ludzi bierze na litość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja się wypowiem z innej strony, mój mąż też ma padaczkę, też nie może pić kawy, alkoholu, no i co w związku z tym? trzeba się do tego stosować i tyle, jak się dziewczyna przestraszyła i uciekła no to znaczy że niewarta zainteresowania była, padaczka się nie robi z uderzenia głową o podłogę, człowiek na bank był już wcześniej chory tylko się nie przyznawał, a skorzystał z okazji, że mu się atak w wojsku przytrafił żeby odszkodowanie wyrwać, dodam jeszcze że mąż normalnie pracuje, mamy normalnych znajomych, dwoje dzieci, więc jak dla mnie ten tu pieniacz to typowy naciągacz finansowy, a was ludzi bierze na litość...
Laska Ty chyba niewiele wiesz na temat epilepsji. Nie słyszałaś o padaczce pourazowej? To jak Ty kochasz swojego męża skoro nawet jego choroba się nie zainteresowałaś? Jak nie znasz się na temacie to proszę, nie wypowiadaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...