Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławskie Azoty poprawiają wyniki. Trzeci kwartał z zyskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2019 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Skończy się jak wreszcie będą sprowadzać nawóz z Ukrainy czy z Rosji, który jest tańszy. Podnosić ceny każdy może i chwalić się zyskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty z rana opowiadać to nie każdy potrafi gratuluję ptasie go mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się tani gaz z Rosji, skończą się zyski, już sprzedaż cały czas spada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą też zyski jak zredukuje się połowę sztucznych stanowisk... każdy wie, że idąc na nockę to można się wyspać, kartki żywieniowe są to weźmie się pierogów do domu,a w ogóle to tyle mają dni wolnych, że oprócz roboty na Azotach to moja jeszcze inne źródła dochodu bo z nudów by kręćka dostali.....Taka jest rzeczywistość pracownika Azotów... A tej specyficznej grupie ludzi wciąż jest mało i mało... Teraz zyski, to na święta nie będą marudzić bo dobre premie będą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń Boże, nie chcę deprecjonowac znaczenia ZAP, zauważyłem tylko, że porty gdanski i gdyński odprowadzily w 2018. do kasy państwa z tytułu akcyzy, VAT itp 18.7 miliardów zł przy przychodach ok. 50 miliardów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Joanna przyjdź do pracy na nocki to zobaczysz jak się śpi jak ty piszesz, kobieto co ty w ogóle wiesz o pracy na produkcji skąd te zyski jak na nocy się śpi.Po prostu zazdrość cię zżera. Ale co ty w ogóle możesz wiedzieć na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Joanna  przyjdź do pracy na nocki to zobaczysz  jak się śpi jak ty piszesz, kobieto  co ty w ogóle wiesz o pracy na produkcji skąd te zyski jak na nocy się śpi.Po prostu  zazdrość cię zżera. Ale co ty w ogóle możesz wiedzieć na ten temat.[/quote]   [quote]Będą też zyski jak zredukuje się połowę sztucznych stanowisk... każdy wie,  że  idąc na nockę to można się wyspać, kartki żywieniowe są to weźmie się pierogów do domu,a w ogóle to tyle mają dni wolnych, że oprócz roboty na Azotach to moja jeszcze inne źródła dochodu bo z nudów by kręćka dostali.....Taka jest rzeczywistość pracownika Azotów... A tej specyficznej grupie ludzi wciąż jest mało i mało... Teraz zyski, to na święta nie będą marudzić bo dobre premie będą....
 Niestety ale to co piszesz to jest prawda pomiając fakt że ktoś się drzemnie na nocce jak się nic nie dzieje spoko taka praca ale fakt faktem 1/5 pracowników mowa o aparatowych czy sterowniczych to przygłupy i debile w dosłownym tego słowa znaczeniu którym bym kłębka waty nie dał do ręki a co dopiero urządzenia i obsługę aparatów. Niestety taka jest prawda miałem okazję kiedyś mieć styczność co z niektórymi zawodnikami z tej firmy i pomijając tych co faktycznie są ogarnięci i kumaci to spora część jest taka jak napisałem wyżej. Na prawdę nie wiem jakim cudem oni tam się znaleźli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie te azoty to w Puławach w ziemiankach byście mieszkali A na zakupy do biedronki w Poniatowej jeździli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że odzyskały rentowność może je wreszcie stąd do Tarnowa zabiorą - większość mieszkańców odetchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zżera zazdrość co niektórych.ja pracowałem na moczniku 40 lat.ile nawdychalem się chemii to tylko mój organizm wie.skoro jestem.jak ktoś tu pisze tępakiem to czemu prowadząc procesy chemiczne dość skomplikowane nigdy nie doprowadziłem.do.zadnej awarii wybuchu.zastanowcie się zanim mogos nie znając bezpodstawnie oczerniacie.to azoty trzymają to.miasteczko bo zrobił by się drugi Radom gdzie ludzi pełno a roboty brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech z całym dobrodziejstwem inwentarza, czyli z tą świetną kadrą, je do Tarnowa przeniosą, żeby nikt stratny nie był oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przeniosą te azoty do Tarnowa jak tak chcecie tego! Zobaczycie co się stanie z tym miasteczkiem! Na efekty długo nie trzeba by było czekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiemy dlaczego nawozy takie drogie, bo najwyższe ceny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy wie ze na nockach sie samo robi :D gasi sie swiatlo rano zaswieca i wszystko cacy. Tylko jak to jest ze na zmianach pracuje ok 800 osob czyli na produkcji a na zakladzie ponad 3 tys? Pewnie ta reszta to Ci niezastapieni i potrzebni bardziej od produkcji dzieki którym to wszystko fonkcjonuje :D joanna wez sobie kolo i ***nij sie w czoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą też zyski jak zredukuje się połowę sztucznych stanowisk... każdy wie,  że  idąc na nockę to można się wyspać, kartki żywieniowe są to weźmie się pierogów do domu,a w ogóle to tyle mają dni wolnych, że oprócz roboty na Azotach to moja jeszcze inne źródła dochodu bo z nudów by kręćka dostali.....Taka jest rzeczywistość pracownika Azotów... A tej specyficznej grupie ludzi wciąż jest mało i mało... Teraz zyski, to na święta nie będą marudzić bo dobre premie będą....
  tak, trzeba zredukować o połowę biurw bo na produkcji ludzi brakuje, wypowiadasz się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia więc zamilcz kobieto i się nie ośmieszaj, co do kartek to poczytaj trochę kodeks pracy, co do dni wolnych to zapoznaj się z terminem doba pracownicza, a może napisz że każdy aparatowy, sterowniczy, mistrz zmianowy wychodząc do pracy nie wie czy do domu wróci, widać znasz się na produkcji i instalacjach chemicznych jak świnia na gwiazdach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się jak wreszcie będą sprowadzać nawóz z Ukrainy czy z Rosji, który jest tańszy. Podnosić ceny każdy może i chwalić się zyskami.
 jesteś idiotą czy takiego udajesz ? wiesz czemu ceny są podnoszone ? widać wiesz tyle ile zjesz, a że gówno jesz to i gówno wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przeniosą te azoty do Tarnowa jak tak chcecie tego! Zobaczycie co się stanie z tym miasteczkiem! Na efekty długo nie trzeba by było czekać...
G sie stanie. Hale i stadion z dzialaczami i kibicami niech też zabiorą bo wiadomo że tam gdzie azoty tam i sport oraz kurtura fizyczna na wysokim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się tani gaz z Rosji, skończą się zyski, już sprzedaż cały czas spada.
 i co cieszysz się ? głosój dalej na indolentów pisowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownikiem Azotów i uważam, że połowa pracowników biurowych jest nie potrzebna!!! mają pracę bo mają plecy!! taka jest prawda.. Pracownicy na produkcji - fakt jeden czuwa drugi się drzemnie...Fakt jest taki że nie znam nikogo z mojej brygady kto by się przemęczył robotą. Niech się nikt nie użala że chemię wdycha, że szkodliwe itd, bo pytanie jest proste- to po co tam się zatrudniłeś skoro wiesz że takie szkodliwe? skoro Ci źle to zmień robotę.. A tak dla ścisłości to dzięki Azotom to całe Puławy są trute- a większą poława mieszkańców nie ma tych zarobków co pracownik Azotów... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że odzyskały rentowność może je wreszcie stąd do Tarnowa zabiorą - większość mieszkańców odetchnie
 Już czas najwyższy - Puławy odetchną - miasto nie ogranicza się do azotów i nie wszystko się w okół nich kręci choć wielu by tego chciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...