Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puma dotarła na Lubelszczyznę?

Utworzony przez Pawlak, 16 maja 2009 r. o 12:35
Eee tam Puma od razu -kot zwykły tyle że farbowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..ryży jak Donek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to fajny wypad do Polski miał ten turysta z Niemiec(opis zdj.),pewnie teraz opowiada ze w Polsce na wolności żyja Pumy ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko nie zabłąka nad Białe Jezioro, bo tam grasuje krokodyl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryży jak ana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie puma, tylko mój 6-miesięczny pies azor, który mi uciekł. dosypywałem mu drożdży do żarcia,żeby szybciej urósł, ale chyba trochę przesadziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiechu warte, przecież to zwykły kot domowy na zdjęciu. To złudzenie, że jest duży a rolnikom to przydałoby się więcej mleka pić a nie samogonu czy wina pod sklepem, nie mieliby halucynacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to info jest na 100% nieprawdą poniewarz puma tygry itd. nie płepłynie tak durzej rzeki jak Wisła a wcześnie widziano w woj ololsik i świętokrzyskim i nie było tam żadnych sztątek ofiar! Raczej to info dla paniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się pisać "Znawco kotów"... Polecam częściej zaglądać do słownika ortograficznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~meteo~ napisał:
Naucz się pisać "Znawco kotów"... Polecam częściej zaglądać do słownika ortograficznego
Daj mu spokój, widać po tym co klepie, że pijany jest... Miej litość dla gościa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy Szastarka chodzi na autopilocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puma dotarła do Szastarki. Dzisiaj znaleźliśmy ślady w Rzeczycy Koloni u jednego gospodarza za budynkami na polu policja przyjechała i zbadali to. To są ślady Pumy. Możecie nie wierzyć ale jak kogoś zaatakuje to wtedy uwierzycię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to tak naprawde Balrog z władcy pierscieni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjęcie tutaj jak ktoś wyzej trafnie zauwazył to istne złudzenie, dobry aparat z dobrym zoomem i rudy kotek z dalszej odległosci wydaje sie duzy jak "dziki kot" a do tego oprocz postury jest rozmazany, efekt - z jakiegos domowego rudego "mariana" zrobiono pume. Niemiecki turysta hahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Polsce nie ma takich zwierzat, jest żubr,bóbr Ku**a łos..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a dlaczego ta świnia ma kły ? - bo to jest guziec, taka świnia z afryki - ty sam jeste k!@#wa guziec"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta historyjka z pumą to odstraszacz na grzybiarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf napisał:
To zdjęcie tutaj jak ktoś wyzej trafnie zauwazył to istne złudzenie, dobry aparat z dobrym zoomem i rudy kotek z dalszej odległosci wydaje sie duzy jak "dziki kot" a do tego oprocz postury jest rozmazany, efekt - z jakiegos domowego rudego "mariana" zrobiono pume. Niemiecki turysta hahhahaha
To coś nie wygląda jak zwykły kot. Nawet gdyby to był kocur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta puma z rok juz biega po polsce ale nikt jej jeszcze nie złapal. niezle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puma o rany!!!Mam nadzieje że szybko ją złapią.Strach chodzić po ulicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...