Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pyskówka w Sejmie: Proszę przerwać bulgot posła Palikota

Utworzony przez adeweeee, 8 listopada 2011 r. o 13:55
Żenujące są komentarze czytelników. Katolicki kraj a opluwa bliznich.DEKALOG sobie przypomnijcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Polsce ludzie się szanują? Czy to Dorn rzucając chudą żonę rzekł ,,kości zostały rzucone,, Palikot to nie bulgot ,a kot z nałogiem. A Polska jest państwem wyznaniowym za sprawą nie wiary lecz polityki. Kościół katolicki za sprawą partii kontroluje władzę ustawodawczą,wykonawczą i sądowniczą,a także rzekomo niezależne media. Taki Dorn i większość polityków robi i mówi to co nakazuje mu własny interes. Biskupi też mają własny interes za poparcie partii otrzymują majątki,które do tej pory nie otrzymali Polacy. Usłużni politycy dostosowują polskie prawo do potrzeb Kościoła. Dekalog obowiązuje ludzi,a interpretacją zajmują się księża i politycy. To jest chore i chore jest Państwo Polskie. A rozdział Kościoła od Państwa określono słowami,,co boskie Bogu co cesarskie Cesarzowi,, Ile Polskę kosztuje konkordat tego żaden Rząd nie mówi Polakom.Dlaczego ta tajemnica? Niegodniśmy? Nie wierzę Palikotowi ale też nie wierzę politykom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się powstrzymać bo pisząc katolicki kraj trzeba być deb***em. Konia ,psa można nauczyć pewnych zachowań, Człowiek ma myśleć,obserwować wyciągać wnioski,ma rozmawiać ,uczyć się. Wiara to dogmat i w założeniu nie podlegająca dyskusji. Ale to nie są czasy kiedy słowo księdzą było święte,a ludzie niepiśmiennii. Czy Bóg jest to każdy w miarę inteligentny sam zrozumie. Nie pomogą mu wtym cwaniacy politycy i urzędnicy Kościoła. Wiara to jest autonomia człowieka normalnego. Krzyżaków i Krzyżowców miejsce nie w polityce,kuriach lecz w zakładach psychiatycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro na to patrzeć , gdy w państwie jest bieda i ludzie nie mają pracy ani perspektyw ktoś zajmuje się krzyżem na ścianie, bo tylko to potrafi zrobić. Na tym opierają się jego założenia , które wypowiadał przed wyborami.. wstyd mi za tych , którzy głosowali na w/w pajaca ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan napisał:
Ta miernota Palikot nie ma prawa występować przeciw krzyżowi.Będziemy bronić krzyża oddając nawet za niego życie.
Krzyżaków i Krzyżowców miejsce nie w polityce i kuriach lecz w zakładach psychiatycznych. Do Pana posla Palikota, Zarowno Pan jak i ja mamy jednakowy poglad na sprawy krzyza. Jak widze to zarowno Pan jak i ja jestesmy katolikami i krzyz nam w zupelnosci nie przeszkadza. W calej tej sprawie chodzi TYLKO I WYLACZNIE o ludzi ktorzy naduzywaja tego krzyza dla swojej prywaty. Ja to widze na kazdym kroku i jest to dla mnie naganne tak samo jak i dla Pana. Mam lepszy projekt aby nie probowac sciagac nieprawnie powieszonych czy postawionych krzyzy, ale aby podtrzymac tradycje od ponad 2 tysiecy lat. Po obu bokach krzyza naleszy wieszac lotrow ! Czy to aby nie przynioslo by wiecej pozytku zarowno dla ludzi jak i dla Polski ? Z powazaniem Katolik z Fary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociazby przez takie zachowania i rzady mam we d. patriotyzm. i szczesciem byloby nie wiedziec kto w tym kraju nad Wisla jest premierem czy innym tam prezydentem..ale w dobie wszechobecnej informacji trudne to... wyjechalem i nie wroce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co się Palikot pchał do sejmu ze swoją partyjką niech idze ulice zamiatać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anior napisał:
Przykro na to patrzeć , gdy w państwie jest bieda i ludzie nie mają pracy ani perspektyw ktoś zajmuje się krzyżem na ścianie, bo tylko to potrafi zrobić. Na tym opierają się jego założenia , które wypowiadał przed wyborami.. wstyd mi za tych , którzy głosowali na w/w pajaca ;/
Polacy byliby lepszym narodem, gdyby każdy wstydził się za siebie. Znacznie łatwiej wstydzić się za innych, bo nie trzeba nawet przed sobą przyznać się do własnych złych czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lll napisał:
To po co się Palikot pchał do sejmu ze swoją partyjką niech idze ulice zamiatać.
Dla Palikota, to tacy jak Ty zamiatają ulicę, przed jego firmami. On zaś chce dla nich wywalczyć lepsze życie w tym kraju, bo rozumie, że ludzie nie muszą przymierać głodem tylko dlatego, że są zbyt leniwi by się uczyć, jak samemu zapewnić sobie byt i wierzą, że państwo zapewni im zapewni - To Państwo im... zapewni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logika napisał:
Dla Palikota, to tacy jak Ty zamiatają ulicę, przed jego firmami. On zaś chce dla nich wywalczyć lepsze życie w tym kraju, bo rozumie, że ludzie nie muszą przymierać głodem tylko dlatego, że są zbyt leniwi by się uczyć, jak samemu zapewnić sobie byt i wierzą, że państwo zapewni im zapewni - To Państwo im... zapewni?
Dymać chama , prącia jednego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...