Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZPN przyjął dymisję Zbigniewa Bartnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 17:14 Powrót do artykułu
podobno sporo ubecji siedzi w tym waszym związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly prezes Rapa to były oficer SB, teraz Bartnik, pełno ubecji w klubach i trudno to rozplenić, dopóki pokolenie nie minie nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka rzeczy kolej! Kiedyś robiło się kampanię na przeszłości poprzednika a teraz "kryska na Matyska"..Mam nadzieję, że oświadczenia lustracyjne dotrą też na poziom OZPN. Czas najwyższy wyczyścić piłkę z szubrawców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borucha , tak nie dawno lizałeś im d...pę a teraz piszesz takie paszkwile .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
podobno sporo ubecji siedzi w tym  waszym związku.
 a Ty podobno jesteś idiotą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUU,uuuuuu rozpłakałem się z tego powodu.Nie będę spać w nocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam żeś ubek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam Bartnika i wiem że to uczciwy gość. Każdy ma prawo się z czymś spóźnić. Padło na niego niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja znam Bartnika i wiem że to uczciwy gość. Każdy ma prawo się z czymś spóźnić. Padło na niego niestety.
 Podpisuję się pod tą opinią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy "kolegę" na zjazd rocznika do Białej Podlaskiej - koledzy z AWF - roczniki 70 - te !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU pewnie komuniści i ubecy chwałą ludzi ówczesnego systemu. Takie zycie. Precz z Komuną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
TU pewnie komuniści i ubecy chwałą ludzi ówczesnego systemu. Takie zycie. Precz z Komuną !
 Twój mózg jest niedoinwestowany ,brak logiki związanej z tytułem .Wykonaj USG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mądre" lata 70te AWF. Przedstawcie sią skoro tak piszecie od ręki. Każdy umie po bezplciowym artykule oceniać o tak ludzi. Ale tylko wówczas gdy się jest anonimowym. Jak żeście tacy odważni, przedstawcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki był system, albo się dostosowałeś albo nie, nie ma to nic wspólnego z uczciwością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje wolna Polska ! Precz z komuną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić własnie ten pan donosil na kolegów koniec i kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO i 5 metrów mułu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może "kocio" niech powie koga pod***ał !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie KOCIO udowodnił - po pierwsze oświadczenie (PZPN i PS z 08.03.2018, info w TVL 24.03.2018), że nie figuruje na listach, nie pracował, nie współpracował, nie był w służbach, nie dodonsił, nie pisał notatek, nie był pomocnikiem, nie podpieprzał itd. - NIC NIE MA ZA PAZURAMI. Dziękować tym, co nie widzieli (dokumentu), a uwierzyli, ba!!! wierzyli od początku, że Kocio jest czysty. Po drugie -  w tej  dziwnej historii z ,,terminem'' złożenia oświadczenia mógłby opowiedzieć. Po trzecie - komuś zależało na sensacji - zapytano tel. dwóch dziennikarzy - znacie, znajdzcie haki - napiszemy. Uczciwie odpowiedzieli - pisząc delikatnie - spływajcie. Proponuję poszperać trochę w internecie na temat ustawy w tym opinie prawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...