Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"200 tys. zł wyrzucono w błoto". Kulesza zarzuca Żukowi niegospodarność

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 20:03 Powrót do artykułu
będę głosować na tego człowieka, niech rozgoni ten układ ratuszowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto wygra wybory w Lublinie .Bo nie ma 100% pewniaka.Za kadencji Źuka zrobiono dużo ale jego podejście do społeczeństwa jest negatywne trzyma nie z tymi co go wybierają a z tymi z których ma korzyści a tych jest mniejszość w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 tys ... to pikuś skate park w okolicach Zalewu Zemborzyckiego to ok 30 mln strat ... ale podatnicy tj. Lublinianie zapłacą. A później jeden z drugim debilem będzie płakał jaki to PIS zły bo woda i podatek od nieruchomości poszedł w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany. Czas na Kulesze i prawdziwy ruch miejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tylko to boisko pajacu znalazłeś? Ja bym ci drużyny harcerskiej nie powierzył , a ty chcesz miastem wojewódzkim zarządzać? Zapomnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200tys.zł????, zerknijcie na dlug Lublina( nie twierdze że takie manko w całości łysy zrobił ale w dużej mierze to jego "zasługa") Na niegospodarnośc smiało mozna postawić 50mln. zł i to tylko w ostatniej kadencji( np. tzw "zielona fala"- wiecej nie bede wymieniał bo 50 musiałbym zmieniac :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kulesza to może niech wyślę CV w inne miejsca. Krytykować każdy potrafi, ale już coś zrobić, to niekoniecznie.. Wybieram Zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawierzchnia placu zabaw za 250.000 zł , 1 metr nowej ul. Mazowieckiego za 50.000 zł , mosteczek na czerniejówce za 60.000.000 zł, najdroższa w Polsce szkoła za 70.000.000 zł, remont Saskiego gdzie już się wszystko posypało, zerwanie nowej kostki i położenie brzydszej za 15.000.000 zł itp itd , wynajem biurowca na 10 lat za 10.000.000zł -- ile można jeszcze to tolerować???? . Kto sponsoruje te tysiące bilbordów na ulicach ? Kto później będzie się domagał wdzięczności ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha bo boisko zostało zle wybudowane albo bikepark nie był należycie zadbany z powodów, o ktorych pan Kulesza zapewne nie ma pojęcia "tylko się domyśla" mam zagłosować na człowieka, który ma zerowe doświadczenie, zasługi ale jest młody, kreatywny i bez układów (popisowskich) ? Nie przekonuje mnie. Retoryka na poziomie kolegi wyżej co mu sie Saski sypie. Wszystko jest zle, nie wiem czemu, ale zle i koniec tego Żuka ! Na moim osiedlu trzepak stoi krzywo ! Źle postawili ! Co za niegospodarność trzeba podziękować Żukowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było potrzebne jak widać - zgrane do cna... trzeba zbudować nowe ze sztuczną trawą bo ludzie tego potrzebują... Boisko nie muzeum. A pan jesteś gamoń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion lekkoatletyczny w Lublinie - w mojej opinii przepłacony przez ciekawy SIWZ system zarządzania ruchem etap II - w mojej opinii przepłacony przez ciekawy SIWZ; czy etap I i II będą działać? eksploatacja fontanny przez Watersystem - chyba milion złotych na rok; pracownicy techniczni urzędu byli przeszkoleni kary dla Budimexu za Bohaterów Monte Cassino - coś wymyślą,żeby ich nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tych czterech fraglesów to skąd wziąłeś? Do zdjęcia w gazecie, oprócz tego w marynarce, ubrali się jak na jarmark. Ci dwaj po lewej stronie to mają ciuchy z darów dla powodzian? Co za siara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś bidota w tym sztabie wyborczym.Powyciągane porcięta, kuszuliny z kontenerów PCK oni na litośc chcą brać wyborców. No ale ok, strój jak strój jednak każdy z nich łącznie z kandydatem ma wypisany na twarzy postępujący debilizm. Co jeden to sprawniejszy gamoń. Gdybym nawet chciał to na tę zbieraninę jełopów nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk przeprowadzi inwestycje na ok. 4 mld zł a ten o jednym boisku za 200 tyś. Nie wiem czy się śmiać czy płakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...