Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matematyka jest nieubłaganym weryfikatorem prawd wszelkich i bez względu na to, przez jakie liczby byśmy mnożyli "O" i tak w końcowym rozrachunku będzie "O"! I niech mi ktokolwiek udowodni, że Miller nie miał racji! Postawiona przez tego polityka teza sama się broni pomimo upływających lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Zero jeszcze wiedział,że polską walutą jest złoty a nie złotówka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy - to nie żart Dla których jesteś wart Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Oh oh oh oh Oh oh oh oh Oh oh oh oh Oh oh oh oh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuję, krótko. Jeden z dyrektorów lub kierowników nie wiem co lepsze, korporacji spółki akcyjnej (firma prywatna) giełdowej od 2002 r. (Wallstreet, N. York) pogroził palcem, Sądowi jakiemu korporacja podlega, przez umowę handlową (traktat). Nie znam się na giełdzie i spółkach, koszt ten zbierze od obywateli, jak administrator od lokatorów, za spór z sąsiadem. On swoje i tak przytuli. O spółkach wiem jednak, że jeśli rejestrujący na giełdzie firmę podjęli wcześniej, zobowiązanie solidarne, to każdy odpowiada też majątkiem własnym za długi spółki. Odwoływanie się do tzw konstytucji 3 RP, wskazuje wprost Rzeczpospolita jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli. Niech Pan Ziobro się o nią bije z ambasadą USA, 3RP to jest korporacja z USA, nazywana potocznie Państwem, z suwerenności zrezygnowało wystawiając się na giełdę za cenę 400 mld USD. Ten Pan nie rozumie, co to majątek wspólny, żona może wytłumaczy. Jeśli brakuje przy długach majątku wspólnego (RP), zajmuje się majątek osobisty wspólników (obywateli, był spis ostatnio). Obecne długi nie wiem czy już przewyższają wartość Poland Republic Of, ale z udziałem Pana Ziobry, może obywatelom zabraknąć majątków prywatnych, bo dług rośnie. Pan Ziobro może jest lepszym prawnikiem niż mają w USA, gdzie firma 3 RP, jako Poland R. OF jest zarejestrowana. Pan Czaputowicz, tłumaczył Posłowi, że to nie niesie konsekwencji. To proponuję by Pan Ziobro wraz z Panem Czaputowiczem, zarejestrowali firmę na giełdzie np USA, GB etc. zrobili długi i nie podlegali żadnym przepisom. Proszę nie wciskać ludziom, że 3 RP jest jakimś suwerennym krajem, jest spólką akcyjną od 2002 na Wallstreet, jedynie władze spółki są wybierane wg statutu, wcześniejszego państwa jakie stworzyli postkomuniści w 1997 r., regulamin ten nazywany jest konstytucją. Państwo, to z 1997 r. zostało poparte w referendum bezpośrednim przez ok 22 procent obywateli, pozostałym ok 78 proc. którzy zbojkotowali tzw Konstytucję lub powiedzieli NIE (ok 42 frekwencja, ZA nieweiele ponad 50). Taki sposób głosowania miał się nijak do uchwalanej nowej konstytucji i suwerennej z woli większosci obywateli od 1918 r. 2 RP (konstytucja 1935 r.). Sąd pokomunistyczny tzw Konstytucję A. Kwaśniewskiego zatwierdził. Pani Przyłębska nazywając się Wielkim Trybunałem, przemawia w imieniu ok 22 proc obywateli z 1997 r. Nie wiem na jakiej podstawie (obyczaju) tę konstytucje uznaje, kiedy ok 78 proc obywateli jej nie uznało. Może to jakieś standardy modne w ZSMP lub innym kraju, gdzie Suweren to mała grupa obywateli. To mniej suwerenne (obywatelskie) Państwo niż to ukradzione Polskom, w 1945 r. względem obyczajów samostanowienia. Narzucono 78 proc. obywatelom bez ich woli obowiązki i wystawiono ich wraz numerami Pesel, z ich majątkami na giełdę jako spółkę prywatną jako Poland Republic Of. Co było nie tyle pogwałceniem woli suwerena (obywateli) ale gwałtem podwójnym, zrobionym potajemnie, w konsulacie w N. Yorku w 2002 r., wbrew wszelakim zasadom rozporządzania majątkiem prywatnym i wspólnym. Ubezwłasnowolnieni obywatele zostali wystawieni na sprzedaż jak przednumioty, wraz z dobytkiem . Kolejne rządy PO i PIS korzystają z owoców tego gwałtu, czerpiąc apanaże, wmawiając nieświadomym Polakom bliżej nieokreśloną suwerenność. Organizują własne sądownictwo, ograniczaja obywatelom dostęp do wyborów bezpośrednich, bo są korporacją i nigdy nie pozwolą na praworządność, bo korporacja to prawo morskie, nie naturalne obywatelskie. Panstwo suwerenne jest z woli obywateli dla obywateli, a referendum jest wiążące nawet dla głowy Państwa, wyraża wolę większości. Tu jest administrator spólka akcyjna Poland Republic Of, trochę korporacyjnej Policji, sprzętu wojskowego i zbieraczy wymuszonych danin na rzecz korporacji, jest to grabież majątku 2 RP od 1945, w celu pozbawienia majątku prywatnego wszystkich obywateli, za długi potajemnie założonej spółki Poland Republic Of. Jak Pan Ziobro taki mądry, niech ogłosi ambasadzie USA, że wierzytelności, sądy amerykańskie, przejęcie majątku za długi, są mmniej ważne niż Konstytucja A.,Kwaśniewskiego z 1997 r. jaką oprawia w ramki. ŚP Lech Kaczyński, był człowiekiem przyzwoitym, ale zbyt słabym politycznie, by powiedzieć stop jak wtedy w Gruzji. Dopóki nie zwrócicie obywatelom wolności i prawa do samostanowienia bawcie się na swój rachunek. Za to co nam robicie, ciężkie więzienie to za mało, nie wiem jak si4 traktuje rsbusia i gwałciciela w USA, ale szkoda na Was celi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary wypłacać do unii potrącając z dotacji dla partii politycznych u steru. I się ku.wa skończy rumakowanie. Na ch.. nam ta izba i te reformy tego nieudacznika który od 5 lat zamiast poprawić, jeszcze bardziej popsuł wymiar sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że pan Ziobro prawnikiem, to jest raczej miernym, więc nie wiem, czy powinien się wypowiadać na temat tego, czy "Nie można ulegać bezprawiu". Choć z drugiej strony na bezprawiu to może on się i zna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary wypłacać do unii potrącając z dotacji dla partii politycznych u steru. I się ku.wa skończy rumakowanie. Na ch.. nam ta izba i te reformy tego nieudacznika który od 5 lat zamiast poprawić, jeszcze bardziej popsuł wymiar sprawiedliwości?
To samo mi przyszło do głowy - niech płaci/płacą partia/partie, która/które są u władzy. I należy zlikwidować karmienie partii politycznych z budżetu państwa. Są inne, ważniejsze wydatki, jak na przykład refundacja leków na SMA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...