Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie obsługujemy pacjentów z PiS". Kartka na drzwiach gabinetu lekarskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2018 r. o 13:16 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Wyobraźcie sobie taką sytuację w USA czy Anglii. Lekarz miałby pozamiatane
 A wyobrażasz sobie aby w stanach były zapisy do lekarza na 2030 rok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech prowadzi praktyke tylko na sprzecie WOSP :-) nabierze szacunku dla proporcji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pan lekarz pobiera świadczenie 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncząc barwny jezyk piss - spieprzac dziady, sami sie będziemy leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Polski podatnik wykłada z kieszeni na NFZ rocznie 77,5 mld zł, owsiak rękami innych zbiera tylko 1 mld - i to raz na 25 lat.... i ten podatnik nie może się u konowała leczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy studia i staż konowałowi tez owsiak zapłacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech prowadzi praktykę tylko na sprzęcie WOSP :-) nabierze szacunku dla proporcji :) a i niech odda 500 tysięcy podatnikowi za darmowe studia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu miałby nie korzystać z 5 setek plus, jak sie na to składa z każdej wypłaty i coraz liczniejszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież niektórzy podpisują oświadczenia że nie chcę być leczeni sprzętem od WOŚP. o co więc chodzi? to dla nich, to ostrzeżenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym narodzie ludzie mają różne poglądy. Najgorzej, że ci co kradną i dzielą, sami to ciagle innym bez argumentow za wmawiają. Jak widać można z vatu wyciagnąć ponad 20mld/rok (a co mowił Rostowski... "Nie ma i nie będzie!?"). Któż chciał się nie dzielić, na moherów i tych lepszych? Pamietacie euroentuzjastow i eurosceptyków? Dlaczego nie pójść w drugą stronę, czyli eurorozważnych i eurofrajerów? To ten sam podział. Neutralny powinien być: "euroentuzjasta i eurorozważny". No, ale to PiS dzieli. A ja powiem na przekór. Żadna partia jak Prawo i Sprawiedliwość nie zjednoczyła Polakow. Sam dekadę temu plułem na "Kaczkę" i wychwalalem pod niebiosa inwestycje PO. Tylko po latach dowiedzieliśmy się jakim kosztem. Kosztem grabienia nas (najdroższe autostrady) i naszych rodzicow (kradzież emerytur, zasiłków pogrzebowych, prywatne wizyty u lekarzy). Jak widać pozostali ci przy PO, ktorym dobrze się okrada Polakow do tej pory. Pytanie dlaczego ten pan leczy w panstwowym budynku i dlaczego ma etat panstwowy? Każdy lekarz z prywatną praktyką powinien mieć zakaz pracy na państwowej instytucji. Przecież on jest przemęczony po swej robocie. A co do sprzętu WOŚP? Jak ktoś mi ufunduje gałkę do zmiany biegow to mam nie użytkować calego auta? Tym bardziej, że sam wydaję na paliwo? Od kiedy Jurek nie przekazał dokumentow dot. Złotego Melona ja prsestałem nosić czerwone serduszko. A jak są chętni do dawania mu kasy, to nie widzę problemu. Są ludzie, ktorzy dają na tace. Ich kasa, ich wybór. Ale gdyby ksiądz nie pozwoliłby mi pochować członka rodziny na parafialnym cmentarzu, to nazwałbym go mendą społeczną. Co tyczy się tego pseudolekarza. Ten człowiek jest teraz niebezpieczny dla otoczenia. Tak samo jak łódcy handlarze "skórkami". Myślałem, że lekarze mają silniejszą psychikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymień te liczniejsze podatki, które wprowadził PiS. Może zacznij od tych wprowadzonych za Tuska (pierwszy miał wyrzucić tego, kto podniesie podatek... przypominam) będzie łatwiej ;) Jak to mowił Tusk... "A teraz paliwo może być za 7zł". Czy wy naprawdę myślicie, że da się to zapomnieć temu co wziął na siebie PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i spierdzielił pod kieckę Merkiel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku żeś się rozkręcił jak Gomółka na mównicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurna! Złoty Melon zbiera na wyPOsażenie PRYWATNYCH gabinetów lekarskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 4 lat raz miałem niewielką podwyżke za czynsz a w ubiegłym roku trzy razy - w sumie około 40 zł, głownie za wodę i to dopiero początek jak stwierdzili w adninistracji ,więc mi tu nie pitol głupot. A czy artykuł jest o Tusku czy o państwie za dojnej zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elo pomelo napisał:
undefined napisał:
Wyobraźcie sobie taką sytuację w USA czy Anglii. Lekarz miałby pozamiatane
W USA czy Anglii nie potrzeba by było fundacji żeby wyposażać szpitale. W USA czy Anglii partia rządząca nie prześladowałaby fundacji, która wyposaża szpitale.
 W USA bez prywatnego ubezpieczenia pokażą ci drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konował z poczuciem humoru - rzadkie połaczenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wymień te liczniejsze podatki, które wprowadził PiS. Może zacznij od tych wprowadzonych za Tuska (pierwszy miał wyrzucić tego, kto podniesie podatek... przypominam) będzie łatwiej ;) Jak to mowił Tusk... "A teraz paliwo może być za 7zł". Czy wy naprawdę myślicie, że da się to zapomnieć temu co wziął na siebie PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i spierdzielił pod kieckę Merkiel?
 ale teraz szajbusie ,rządzą inne pisomatołki,i o ile tusku w 8 lat(dla przypomnienia) zadłuzył prl na 300mld,to te nowe bogoojczyzniane byki w 2 zrobiły nas na 150 mld,to są suche liczby ,a zaraz szajbusie też bedziesz miał realnie paliwo za 7 zł,chociaż bambaryłka ropy jest po 65 dolców ,a nie jak wtedy po 110,i co ?pisoszajbus?? pod czyją kiecke spierdzieli twoja  kaczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Doktor PS. A najpierw niech zrobią postepowanie przeciwko różnym chazanom i innym konowałom bez sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym że kaczki nie chca ani na wschodzie ani na zachodzie a nie zapomniałem ucieknie do naszego wielkiego sojusznika z Wegier, to chyba ten sam co głosował 27 do 1 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam w dup.e ten gabinet konowała z niego lekarz jak z waginy strzelba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...