Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Lublin zdejmuje "Barachołkę". Słuchacze protestują

Utworzony przez oburzony słuchacz, 9 września 2010 r. o 10:37
Jest mi smutno że tak wspaniała audycja została ściągnięta z anteny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam kto tego radia w ogóle jeszcze słucha? jak dla mnie to szkoda nawet złamanego 5 zł podatnika na coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak żal mi tego zjeba redaktorka co on sobie myśli że ja barachołki nie bendzię zal mi go myski ze ktoś bendzie im słuchał tego gówna ja nawet nie mam zamiaru właczać radia żeby tego słuchać a ten andrzejek ciota ja mu coś nie pasuje tu niech do krów wypier***a anie tu chce się rzadzić dziad wyje***y no wku***ł mnie i tyle!!!!!!!!!!!!!!![b][/b] l Narrow"]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zje***y jesteś andrzejku i co myslisz ze fajny jesteś stary dziadu teraz co jest zamiast barachołki to jest gówno żygać mi sie chce na to radio i na twój stary ryj zjeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...