Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radom: Chcieli przerwać wykład Michnika

Utworzony przez takiTAM, 23 lutego 2013 r. o 23:15
że ta polityczna k...wa śmie jeszcze dawać wykłady. z czyich pieniedzy miał zapłacone ... z podatników. gnoja i jego braciszka powinni posadzić w ciemnej celi by tam dożyli ostatnich dni. przez takich jak ten typ mamy jaką mamy Polskę. Potrzebowali 23 lata....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sieje wiatr zbiera burzę. To co teraz dzieje się w Polsce, to i jego robota. Bezrobocie, młodzi ludzie wyjeżdżają, bieda. A on broniąc komunistów i zbrodniarzy PRL sprzedał naród za gazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego brata jakbym spotkał to bym się dwa razy nie zastanawial co zrobić. nie zastanawiałbym się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki, znowu jestem dumny z mojego Miasta. Gdyby nie Ursus gdyby nie Radom, to bys wp...lal chleb z marmolada. Mamy piekna tradycje oporu przeciw czerwonym parchom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego to jest takie dziwne jak ludzie czegoś nie chcą to nie dawać im tego na siłę. Polsce potrzeba jest stabilizacja spokój . My Polacy bardzo dobrze widzimy jak Nasz kraj jest zażydzony , spokojnie patrzymy co ludność o korzeniach Żydowskich wyrabia w Polsce Zarówno Pan Szechter/Michnik/ jak i Urbań i wielu innych dorwali się do koryta rządowego a póżniej za te kasę i z pomocą kolesi w rządzie pozakładali interesy i śmieją się z Polaków. A Narodowcy to nic złego tylko to są Polacy którzy byli w swoim kraju są i zawsze będą bo to są wspaniali ludzie którzy kochają swój kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ni Narodowcy,to kto w końcu zrobi z tym czerwonym szambem POżądek ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...