Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
FART!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Brawo Górnik Łęczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje... (fakt to byl fart)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 ton węgla gratis do Niecieczy! Bez dwóch zdań! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeeeeeeeeest. Viva viva gks!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik Łęczna Lubelszczyzna jest ci wdzięczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radość z ponownego wejścia po spadku jest mniejsza od radości z utrzymania się. Skupiłem się więc na walce, która zdecdydowała o pozostaniu na salonach. Spowodowałem u Zabrzan watę w nogach. Sukces jest zasługą wykonawców zadania. Jak zwykle, by się utrzymać, konieczne było wejście. Życzę miłej wspinaczki na wyżyny tabeli w nowym sezonie. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej są możliwości Tylko jak je wykszesać ? Następny sezon to ma być powtórka z tych dwóch ostatnich sezonów ? No.. wiadomo, że idzie o pieniądze...no i o sponsorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej głównie potrzebni są nowi, profesjonalni ludzie do kierowania Klubem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik musi znacząco odmłodzić kadrę, która jest najstarsza w całej ESA-37, oraz wzmocnić kadrę kilkoma młodymi utalentowanymi zawodnikami, gdyż nic do tej ligi nie wnosi. Więcej farta jaki był dzisiaj i rok temu już nie będzie. Grając przez 6 sezonów tylko jako beniaminek zajął na koniec rozgrywek 6 lokatę, a pozostałych rozpaczliwie bronił się przed spadkiem. Jest sztandarowy zespól z tego rejonu kraju i należy mu organizacyjnie pomóc, bo oprócz Górnika nie ma tam nic. Kiedyś był Motor, który z przerwami grał na tym poziomie rozgrywek przez 9 lat, a następnie zlikwidowany. Teraz jest jakieś cudo nazwane Szarowolą Lublin z którym żaden prawdziwy kibic się nie utożsamia. Natomiast Avia i Lublinianka cienko pieją - czytaj grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radość.... chyba tylko z premii z utrzymanie bo 80% zawodników to "wiekowi piłkarze", którzy muszą odejść !!! Końcówka ligi pokazała jak niektórzy są zmeczeni i znurzeni grą......tylko "chwilowe przebudzenie" w meczu z Podbeskidziem uratowało niektórym "d..y" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Górnik sie utrzymał choc najbardziej spadku życzyli mu fałszywi przyjaciele kibole Motoru. Ich bardzo boli to że w duzym wojewódzkim mieście jest ładny duży stadion a ich drużyna wlaczy na czwarty froncie z takimi potegami jak Piast Tuczempy czy Wólczanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Górnik sie utrzymał choc najbardziej spadku życzyli mu fałszywi przyjaciele kibole Motoru. Ich bardzo boli to że w duzym wojewódzkim mieście jest ładny duży stadion a ich drużyna wlaczy na czwarty froncie z takimi potegami jak Piast Tuczempy czy Wólczanka.
Nie jestem fałszywym przyjacielem Górnika Łęczna, bo nie dorabiam. Żyję skromnie, a byłoby znacznie lepiej, gdybym miał świadczenie wypadkowe. Od 1980 roku nigdzie nie wyjezdżałem w celu wypoczynku. Jeśli nie wierzysz, że Zabrzanom zrobiłem watę w nogach, to przynajmniej przyjmij do wiadomości, iż dałem z siebie wszystko, by Górnik Łęczna i jego fani spali spokojnie. Radość z ponownego wejścia po spadku jest mniejsza od radości z utrzymania się. Skupiłem się więc na walce, która zdecdydowała o pozostaniu na salonach. Spowodowałem u Zabrzan watę w nogach. Sukces jest zasługą wykonawców zadania. Jak zwykle, by się utrzymać, konieczne było wejście. Życzę miłej wspinaczki na wyżyny tabeli w nowym sezonie. LWG  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem fałszywym przyjacielem Górnika Łęczna, bo nie dorabiam. Żyję skromnie, a byłoby znacznie lepiej, gdybym miał świadczenie wypadkowe. Od 1980 roku nigdzie nie wyjezdżałem w celu wypoczynku. Jeśli nie wierzysz, że Zabrzanom zrobiłem watę w nogach, to przynajmniej przyjmij do wiadomości, iż dałem z siebie wszystko, by Górnik Łęczna i jego fani spali spokojnie. Radość z ponownego wejścia po spadku jest mniejsza od radości z utrzymania się. Skupiłem się więc na walce, która zdecdydowała o pozostaniu na salonach. Spowodowałem u Zabrzan watę w nogach. Sukces jest zasługą wykonawców zadania. Jak zwykle, by się utrzymać, konieczne było wejście. Życzę miłej wspinaczki na wyżyny tabeli w nowym sezonie. LWG  
Masz projekcje astralne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz projekcje astralne?
To, czego dokonała Angela jest rzeczywiście wielkie. Duszę wąsiatego (tego chiefa III) wyrzuciłem w otchłań. Pokonam Angelę, ale tylko w kwestii mojej Ojczyzny. RP nie będzie kolonią Niemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...