Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REGULAMIN PLEBISCYTU MAŁA MISS i MAŁY MISTER 2010

Utworzony przez Gosia, 2 grudnia 2010 r. o 10:18
Aż szkoda słów na tak mało obiektywny konkurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że rodzice nie mają na co wydać kasy ! Lepiej kupcie coś swoim dzieciom, a nie wydajecie wypłaty na mało obiektywny konkurs. Dzieciaki dostana plastikowe korony ktore, mozna kupic w supermarkecie za jakieś 5 zl. pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wie ktoś gdzie sprawdza się glosy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W siedzibie dziennika u osoby odpowiedzialnej za ten konkurs? A co tez mają Państwo jakieś nieprawidłowości w głosach?
mama napisał:
Czy wie ktoś gdzie sprawdza się glosy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym ostrzec rodziców przed tym konkursem. Po pierwsze: W trakcie trwania konkursu zmieniany jest jego regulamin. Po drugie: to co Państwo przeczytacie na temat tego konkursu to niestety prawda. Po trzecie szkoda pieniędzy a jeżeli chcecie zrobić dziecku niespodziankę to za te pieniądze zabierzcie swoją pociechę do Disneylandu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! Korone włożyla Julia Nowakowska ta sama która wygrała rok temu mam prożbe do redakakcji dogadajcie sie z rodzicami Julki i oddajcie jej korone poraz trzeci a nam rodzicom nie lejcie wody! Prosze także aby prowadzacy klaun bardziej sie przygotowal do ogłaszania wyników bo coś pokręcił z głosami przy 2 i 3 miejscu malamiss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co dzisiaj zobaczyłem to istna draka, takiego konkursu to jeszcze w życiu nie widziałem a byłem na róznych, istna klapa, brak organizacji, nieobiektywności, na miss publiczności zdecydowanie większe brawa otrzymała Nikola, ale jury ogłosiło Julię, dlaczego????????? Wszystko od początku było wiadome, po co było to śmieszne głosowanie. Ciekawe jak to się stało, że Julia wygrała, była na 4 pozycji miała ok 480 głosów a na ogłoszeniu ponad 2100. Jest to wręcz śmieszne i niemozliwe, że przez 2 miesiące miała tak mało a potem 1700 głosów przybyło. Dziewczynki tzw. I v-ce miss i II v-ce miss były dużo ładniejsze, Madzia prowadziła prawie od początku i aż dziwne, że znalazła się na 2 miejscu jako I v-ce miss. Marysia bardzo ładna i super ubrana, też nie wygrała, szkoda słów, więcej na taki konkurs nie ma co przychodzić, bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice nie dajcie sie na przyszłość wciągnąć w kolejny plebiscyt malamiss 2012!! Szkoda pieniędzy i czasu na wysyłanie sms i tak wygra Julcia byłem tam dzisiaj i okropnie tego żałuje klaun był supe dużo mówił tylko szkoda że najwięcej o sobie a nie o fajnych dzieciaczkach lansujesz sie chłopie wal do programu mam talen ... babcie z trompką dawały poprostu wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z panem Grześkiem w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna dopuscic aby 2 razy po kolei wygrala ta sama dziewczynka kto tu kogo robi w balona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie podejrzane ze wygrała ta sama dziewczynka co rok temu??? Najlepszy z tego wszystkiego był klaun, no i dyskoteka dla dzieci. A konkurs.... porażka... ustawione wszystko od dawna, aby tylko zedrzeć najwięcej kasy na sms-ach, sala za mała na tyle osób, strasznie gorąco, głosowanie publiczności wg widzimisie DW...ech szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak czuja się Rodzice Julki? Czy są dumni? Czy są szczęśliwi, że ich córka nieobiektywnie wygrała????????????? Zastanawiające jest też dlaczego Rodzice Nikoli Sobechowicz nie protestowali co do werdyktu na miss publiczności, przecież ich Córka zdecydowanie wygrała oklaskami. Pani Nowakowska sama jedna krzyczała i wiwatowała na swoją córkę, no może przy pomocy oklasków 2 babci. Słyszałam, że nie można tak dużo osób ze sobą "zabrać", gdyż nie ma miejsca, bo mała sala, ale od Julki 5 osób śmiało się mogło zmieścić, ciekawe nie???????? Całe szczęście, że 2 pozostałe miss I i II były super. Zgadzam się z przedmówcą jak to możliwe, że z ok 500 głosów Julka znalazła się na I miejscu z ponad 2000 ilością głosów????????? I gdzie tu sprawiedliwość, po co to śmieszne głosowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI. JULKA MIAŁA MNIEJ GŁOSÓW NA TRZY DNI PRZED KOŃCEM KONKURSU NIŻ MOJA CÓRKA. PANI KTÓRA DO NAS DZWONIŁA POWIEDZIAŁA NAM ZE JESTEŚMY W ŚCISŁYM FINALE. Z GŁOSÓW WYNIKAŁO ZE TO 3 MIEJSCE. PORAŻKA!!!!!!!!!!! TO JAKIŚ PRZEKRĘT Z TĄ WYGRANĄ!!!!!!!!! BYŁAM PEWNA ZE MISS ZOSTANIE MADZIA TRYK. MOJA CÓRECZKA JAK ZOBACZYŁA JULKĘ OD RAZU ZWRÓCIŁA UWAGĘ ŻE TO TA SAMA DZIEWCZYNKA KTÓRA WYGRAŁA W ZESZŁYM ROKU. JUŻ WIĘCEJ NIE WEZNIEMY UDZIAŁU W TAKIM KONKURSIE. KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie co kirowalo rodzicow Julki Nowakowskiej aby zgłosic córkę drogi raz do konkursu. Wydali ponad 2000zł na sms aby wygrała może lepiej by było zainwestowac te pieniążki na profesjonalną sesje fotograficzną dla Julki jezeli uważacie ze jej przyszłosc to telewizja i reklama. NIe wmawaijcie ludziom ze na nią głosowali bo dowaliliscie smsów w ostatnią niedziele głosowania i tylko naiwni niech wierzą ze wyniki były ukryte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tych 2000 zł, które rzekomo wydali rodzice Julii, to ciekawe czy tak do końca jest, bo ja jakoś w to nie wierzę.Julka jest przeciętnej urody w porównaniu z Magdą i Marysią, widać tylko, że państwo Nowakowscy bardzo wbijają w ambicję swoją córkę Julię, widać to było nawet na tzw. dyskotece, gdzie to dziecko nie umie tańczyć w kółku, tylko w środku jako królowa a wszyscy maja tańczyć wokół niej - śmiechu warte, jak na chwilę obecną Julka nie nadaje się ani do reklamy a tym bardziej do telewizji, jak tutaj ktoś proponował. Te babcie z trąbkami (oczywiście to babcie Julii)jak ktoś słusznie zauważył, to zachowywały się jak na przysłowiowej zabawie w remizie. Na prawdę były w tym konkursie ładne dziewczynki, ale akurat nie Julia była najładniejsza. Magda z Marysią prowadziły od początku II etapu i spadły na dalsze pozycje. Śmiech to głosowanie sms-owe to zwykła lipa. Organizacja finału beznadziejna, impreza miała trwać do 16 a już kilka minut po 14 nie było nikogo. Jak dla mnie i nie tylko ponieważ jak rozmawiałem z innymi osobami stwierdzamy, że wszystkim 3 dziewczynkom także z I i II miejsca należy się wyjazd do Bałtowa, na tyle sms-ów co miały, to lalki nawet w części nie zrekompensowły finansowej ich Rodziców, więc 200 x 2 =400 zł, na 2 wejścia dla Magdy i Marysi do Parku Jurajskiego powinny się znaleźć, dziennik i tak na tym konkursie zarobił jak mało na którym, przecież ponad 10 tys złotych, więc, żeby z godnością zakończyć ten konkurs powinny być 3 wyjazdy do Bałtowa, w tym 2 ufundowane przez Dziennik Wschodni. Ponad 1536/37 x 2 = ok 3073 głosów na I i II v-ce miss, natomiast na Mistera tylko było niecałe 400 głosów. Pomyślcie Organizatorzy Konkursu nad tym i ufundujcie taki wyjazd pozostałym 2 miss, bo same lalki, które otrzymały, ma się nijak do ilości sms_ów!!!! To może zachęci w przyszłości innych Rodziców w takim konkursie do głosowania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z moimi przedmowcami ,dziewczynka ,byla malo atrakcyjna ,konkurs bez sensu ,bo tu uroda powinna byc na 1 miejscu ,a nie uklady i ilosc glosow ,zatem najbardziej brzydkie dziecko moze wygrac przy dobrych ukladach i niby dduzej ilosci glosow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam okazje uczestniczyc i muszę przyznać, że dziewczynka na pierwszym miejscu była ładna. Jak i pozostałe dzieciaki. Wogóle nie rozumiem o co jest ta dyskusja. Chyba zawiedzione mamy wylewają tu swoje żale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga pani Agnieszko jestem mama Madzi i napewno nie jestem rozżalona. Jadąc na wreczenie nagrod dobrze wiedzialam ze moja corka nie wygrala. W ostatnia niedziele konkursu o 15 dowiedzielismy sie jak mozna podejrzec wyniki Magda wygrywala a o 17 zostala przesunięta na 2 pozycje wciagu paru godzin wyslali ponad 1000 sms. Dla mnie nie stanowilo zadnego problemu wziasc telefon i wysylac sms na moja corke ale uwazam ze to by byla z mojej strony czysta głupota wywalic tyle kasy! Przy okazji dziekuje cioci Lidce Piotrowi paniom z przedszkola w Krasnem calej rodzince i znajomym za wasze sms i zainteresowanie Wy wiecie kto wygral caluski. Pozdrowienia dla mamy Marysi Pawlowskiej i zapraszamy nad jezioro Łukcze pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Pani Doroto za pozdrowienia, my również gorąco pozdrawiamy, dziękujemy także za zaproszenie, na pewno skorzystamy, tylko musimy się jakoś wcześniej umówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...