Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowe ceny truskawek w skupach

Utworzony przez Gość, 11 czerwca 2012 r. o 15:15
A jaka będzie cena malin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wielkie oszustwo! U mnie na dzialce, slaba ziemia, zatrzesienie truskawek; ale narod glupi i kupuje po wywindowanych cenach. Nie kupujcie to szybko im mina zrzednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA widziałam 13 zł za 1 kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam, że ok 20 lat temu cena za kg truskawek też sięgała 5 zł za kg, a pod koniec sezonu to i więcej. Więc wtedy to dopiero były duże pieniądze. Sąsiad z liczną gromadką potomstwa zarobił wówczas ponad 10 tysięcy i sobie chate za jeden sezon wybudował. Teraz zbiór jest oczywiscie opłacalny, ale nie popadajmy w nadmierne uniesienie, tym bardziej że w krzyż od zbierania wysiada :-) Pozdrowienia dla zierających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Jedno wielkie oszustwo! U mnie na dzialce, slaba ziemia, zatrzesienie truskawek; ale narod glupi i kupuje po wywindowanych cenach. Nie kupujcie to szybko im mina zrzednie.
"Im"? Panie, od ustalania cen truskawek z pewnością nie są plantatorzy. Tym, ewentualnie kręgosłup trzeszczy od zbierania. Zapraszam na plantację. Płacę, sprawiedliwie dzieląc się dochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty frajerze od Tuska jesteś??? Policz ile produkcja kosztuje a ile zostaje na czysto baranie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
post wyżej oczywiście do stefan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...