Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Relikwie Jana Pawła II dla Roberta Kubicy

Utworzony przez wf3, 11 lutego 2011 r. o 17:16
Kropla krwi na pewna wiele zdziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to włoscy chirurdzy mogą się dwoić i troić, a i tak chwała przypadnie JP2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby dodać kroplę innych wydzielin i wydalin JP II, to siła działania byłaby piorunująca.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarni jak już wiadomo, że będzie dobrze wyciągają relikwie. Krakowskie relikwie po powodzi. Krew rozlać po polskiej ziemi może uzdrowi ciemny naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt bałochwalstwa, przeciwko Bogu jakie tylko może być najgorsze: drugie Boże przykazanie (jedyne, prawdziwe, wieczne i niezmienne) mówi: Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą. A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. (2 Moj. 4-6) a takze 1-sze Boze przykazanie: Nie będziesz miał bogów cudzych przedemną. (2 Moj. 3) a potem sie dziwimy że Polskę dotykaja takie klęski, jak cały kraj oddaje cześć obrazkom i figurom i oddaje sie bałochwalstu, urągajac Bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie toż to już XXI wiek ! Papuasi i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...