Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Respiratory od handlarza bronią. Janusz Cieszyński przerywa milczenie

Utworzony przez RespiratorPISu, 17 września 2022 r. o 12:30 Powrót do artykułu
no to można odetchnąć z ulgą....Ja żem tylko podpisał....rekomendacja była mocna? od kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystkie nasze działania są transparentne, jestem przekonany, że także nasze działania będą świadczyły o tym, że zależy nam na rzetelnym wyjaśnieniu tej sprawy. Jeżeli będzie to konieczne-także przy działaniu organów ścigania"-mówił Cieszyński jakiś czas temu. Jak PiS mówi że coś było transparentne, to było dokładnie odwrotnie. Dzisiaj niektórzy głowy posypują popiołem, tylko ciekawe, kto kasiorkę przytulił za to wszystko..za listy wyborcze,za samolot do Chin itd. Pisowcom transparentność kojarzy się pewnie z transparentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów wiadomo, że to agent, który poszedł do drugiego agenciora do roboty. Sprawa przycichła i daje głos. Ale to przestało być śmieszne :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie Janusz teraz te respiratory odkupi na kredyt i postawi w swoim garażu. Obciążyć kosztami do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wał nad wały. Ale ciemny lud to kupi. POlska w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...