Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja 16 Stołów, nowa odsłona kuchni polskiej

Utworzony przez zjadliwy, 18 stycznia 2013 r. o 18:20 Powrót do artykułu
panie pseudosmakoszu -najpierw trzeba posiąść umiejętność poprawnego pisania po polsku a potem trochę znajomośći tematu. Gwiazdki to możesz Pan sobie pooglądać po wyjściu z knajpy. Przewodenik gastronomiczny Michelina to dla Pana inna Planeta. Pan może stawiać kapsle z butelek po tanim piwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ! To co innego panie redaktorze. "ARTYKUŁ SPONSOROWANY" czyli musi być pochlebny w rzeczy samej. Teraz choćbym chciał to nie mam do czego się doczepić. Czy jest pan wstanie tak dalej ?! ...wątpię niestety. Pewnie to tylko taka zagrywka, ale cóż, poczekamy zobaczymy jakie ma pan "asy" w rękawie. Mam nadzieję że zakończy pan ten swój "cykl recenzji" co to więcej szkody czyni niż dobrego. Strasznie ciekawi mnie pana następne "zagranie". Jeśli mógłbym mieć na to jakikolwiek wpływ, to proszę aby zaniechał pan tych swoich "recenzji". Nie chcę pisać dlaczego, bo wiele razy to pisałem i jest to oczywiste. Dlatego proszę poważnie podejść do tego tematu. Z poważaniem... Czytelnik DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam z żoną na uroczystej firmowej kolacji. W makowcu żona znalazła kamień. Dosyć spory. Generalnie dobrze że połamała żadnego zęba. Na zwrócenie uwagi obsłudze ta w ilości trzech osób uśmiechnęła się i zniknęła z pola widzenia. Niestety było już po opłaceniu kolacji a była ona na sporą ilość osó tudzież sumę. Niestety bo nie zapłacilibyśmy za nią pełnej kwoty na 100%. Nie odwiedzimy i odradzimy znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla wegetarian ryba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że z nowymi właścicielami przyjda zmiany. Byłem tam pierwszy i ostatni raz z rodziną jakiś rok temu. Na zamówone dania czekaliśmy długo a jedzenie jak za te pieniądze niedobre, zimne. Wszyscy (a było nas 7 osó byliśmy zawiedzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ARTYKUŁ SPONSOROWANY" = REKLAMA ! Drogi "Czytelniku DW" w nawiązaniu do Twojej wcześniejszej wypowiedzi małe sprostowanie - NIE JEST TO KOLEJNA RECENZJA SZANOWNEGO PANA SULISZA!", a jedynie forma reklamy resturacji i krótka informacja dotycząca zmian z nią związanych...Co więcej w żaden sposób nie jest ona powiązana z redaktorem Suliszem! Można to nawet wywnioskować w samym sposobie jej prezentacji i formie w jakiej została napisana... Każdy ma "święte prawo" do reklamowania się, w jakiej formie chce, gdzie tylko che i jak długo tylko zapragnie! (Zwłasza kiedy inwestuje w to pewne pokłady finansowe) Przykro, bo najlepiej jest od razu wieszać psy zamiast najpierw sie dokładnie wczytać, przeanalizowac i zastanowić! Eh... Drodzy czytelnicy, internauci i droga redakcjo DW jak się okazuje reklama w DW to strzał w kolano i to bardzo celny! Szkoda, bo wiele pracy należy włożyć, by wprowadzić zmiany i spełnić oczekiwania wszystkich... Co wiecej jest to prawie niemożliwością... No cóż, wasze uwagi - nawet te najbardziej "szczere" są dla nas bezcenne:) I mała prośba na przyszłość: Czytajcie, analizujcie i dopiero komentujcie! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanio nie było, rewelacji dla podniebienia nie było... A było to latem, może się poprawiło ? Miła obsługa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Tanio nie było, rewelacji dla podniebienia nie było... A było to latem, może się poprawiło ? Miła obsługa !
Tak sa nowi własciciele, ceny niższe dużo atrakcyjniejsze byłem i sprawdziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mash napisał:
A dla wegetarian ryba?
Dla wegetarian jest i ryba, i różnego rodzaju sałatki,tortila ze świeżymi warzywami i wiele innych ciekawych potraw....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...