Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RMF: Lublin nie będzie metropolią

Utworzony przez KK, 19 marca 2009 r. o 13:25
WIADOMO TUSK KŁAMCA I OSZUST I JEGO BANDA SĄ Z GDAŃSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
WIADOMO TUSK KŁAMCA I OSZUST I JEGO BANDA SĄ Z GDAŃSKA
Cymbale!! winisz Tuska za to że Trójmiasto jest metropolią a Lublin nie!!! Jakby był prezydent, któremu by zależało tak jak np prezydentowi Gdyni, czy Wrocławia to Lbn by w końcu przyśpieszył z rozwojem a tak tkwi w tym samym miejscu od dekady!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne zdjęcie, widać miasto i okoliczne wsie - czechów, sławinek, i wieniawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ms napisał:
Cymbale!! winisz Tuska za to że Trójmiasto jest metropolią a Lublin nie!!! Jakby był prezydent, któremu by zależało tak jak np prezydentowi Gdyni, czy Wrocławia to Lbn by w końcu przyśpieszył z rozwojem a tak tkwi w tym samym miejscu od dekady!!!
LIŻ DUPĘ LIŻ MOŻE CIĘ NA LISTĘ WEZMĄ I DO KORYTA SIĘ ZAŁAPIESZ,TERAZ STARTUJĄ OSZOŁOMY DO EUROPARLAMENTU ,JAK UMIESZ TAK JĘZOREM OBRACAĆ I DUŻO OBIECYWAĆ CZYLI ŁGAĆ JAK PIES TO SIĘ NADAJESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze !!! Wczoraj władza wraz z swoimi firmami odśnieżającymi dała pełen pokaz. Tak wygląda metropolia. Cała stoi w korkach i jest to codzienność. NIe będzie metropoli, nie będzie zakorkowanego miasta, nie będzie odśnieżane. Prawda jest smutna, Lublin to zadupie, władza ma nas gdzieś, a jedyne co tu rządzi to kościół !!! Swoja droga nie wiem czemu Warszawa się załapała, bo Gdańsk-Sopot-Gdynia jak najbardziej się do tego kwalifikuje, jak i śląsk. Ale Lublin ?? Tu psy D. szczekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
METROPOLIĄ BY BYŁ ALE JEST ZA MAŁO KŚCIOŁÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WASILESWKI NIE WIDZI PROBLEMU BO PO CO,LEPIEJ OLAĆ SPRAWĘ...JEST DLA MNIE TAK SŁABYM I BEZNADZIEJNYM DECYDENTEM JAK JEGO POPRZEDNIK ,CWANIAK I LAWIRANT PRUSZKOWSKI!!!TAMTEN CHOC UMIAŁ DUŻO SZUMU WOKÓŁ SIEBIE ROBIC, BO WASYL JEST BEZNAMIĘTNY!!LUBLIN TO WIOCHA I KAŻDY TO WIE W STOLICY RP!!!SZKODA,ŻE NASI MIERNI RADNI NIE POTRAFIĄ WYKORZYSTAC TEGO ,ŻE W SEJMIE JEST PAN PREZES PALIKOT, PANI MUCHA???ONI WIEDZĄ LEPIEJ I SKUTKI WIDĄC!!TFUUUUU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przez takich gospodarzy co prowadzą blache sprawy w ratuszu zamiast nawet w post nie robic ratusza posmiwiska to nikt tego nie uwaza takie relacje ktore prowadzi przy calej wypełnionej sali o samych bzdurach co jest Sejm ktory powolany jest do ustalania projektu i znowelizowanych ustaw a te bzury ktore P Prezydent mowi przez mikrofon to powinien powysylac np do szkoly 37 wiadomosc a w tym czasie obejrzec lublin w jakim jest stanie bo nikt za niego nie bedzie robil a on bedzie siedzial albo wyjezdzal albo porozsylac dziennikarzy i tam gdzie mieszkancy mają problemy z drogami i wiele innych problemow np MUP i zebrac wypowiedzi i na podstawie relacij i negatywnej opinni o tym czy innym urzedzie wywlic dyscyplinarnie takich szkodnikow dla lubliniakow a nie lapac sie za glowe i siedziec i oplatac bzdury wiecej wprowadzic mlodziezy studentow do ratusza ze znajomoscią jezyka i robic cos tez dla obcokrajowca jakies rozwiązania a nie skoro jest UNNIA zeby sie poniewirali i szukali dachu zamiast schroniska na NIECALEJ w MUP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin metropolia?..... http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif Nie rozśmieszajcie mnie. Ta zasrana dziura? Nie myślcie, że nie jestem stąd. Owszem jestem. I wiecie co? Mam dosyć tego miasta, brudnego, zasyfionego, dziurawego. Metropolia, hłe hłe hłe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Lublin metropolia?..... http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif Nie rozśmieszajcie mnie. Ta zasrana dziura? Nie myślcie, że nie jestem stąd. Owszem jestem. I wiecie co? Mam dosyć tego miasta, brudnego, zasyfionego, dziurawego. Metropolia, hłe hłe hłe....
Wlasnie mysle,ze jestes stad i jestes kolejnym zakompleskionym chlopkiem malorolnym,nie potzreba tu takich ,nie podoba sie won,zamiast ciebie przyjda inni co nie beda srac na wlasne gniazdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z poprzednikiem. a ty kokos jestes zyciowym nieudacznikiem i mam nadzieje, ze jak najszybciej stad wyjedziesz bo takie moski jak ty to obok nieudolnych wladz najwieksza bolaczka tego zacnego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już TW "Filozof" nie będzie metropolitą lubelskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak najprężniejszym miastem pd-wsch Polski jest Rzeszów. Lublin z uwagi na upadły przemysł, wyczyny miejskich planistów oraz dzielnice slamsów: Kunickiego, Lubartowska, Stare Bronki z Łęczyńską, Dzierżawną i Wapienną mógłby konkurować co najwyżej z Kalkutą. I proszę ni mówić o "sraniu do własnego gniazda" . Ja bym pogonił tych co doprowadzili do tego swoimi wątpliwymi decyzjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...