Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robiliście samodzielnie rytuały miłosne

Utworzony przez Marta77, 27 sierpnia 2019 r. o 15:29
Cześć, czy warto samodzielnie wykonywać rytuały miłosne, czy raczej zlecać prawdziwemu magowi? Jak to jest też z zabezpieczeniem energetycznym. Czy jest się czegoś obawiać?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałam w pracy za granicą chłopaka. Bardzo się polubiliśmy, ale nasze drogi się nagle rozeszły przez zmianę stanowisk. On wyjechał praktycznie na drugi koniec świata w delegację. Zapragnęłam, aby jednak o mnie pamiętał i się odezwał, żebyśmy coś zaczęli razem budować. Przeglądałam różne ezoteryczne fora, aż trafiłam na ***s://***marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne . Od zawsze wierzyłam w ezoterykę, duchową rzeczywistość. Po odprawieniu tego rytuału po około tygodniu dostałam smsa od mojego obecnego już mężczyzny :) Podobno rytuał nie do zdjęcia, więc o to mi najbardziej właśnie chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja codziennie kilka razy odprawiam własnoręcznie rytuały miłosne aż mnie ręka boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobre doświadczenia z rytuałem miłosnym ***s://***marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne, przede wszystkim jest trwały, bo w związku już jestem ponad 2 lata i nic się nie zapowiada na koniec. Oby :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...