Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robisz zagraniczne zakupy? Twoją paczkę z Chin skontrolują w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2018 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Dziadowskie stawki płacą! Niech szukają dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam rządzi? Też z wykształceniem zawodowym? Ja na paczke czekałam 8 dni i przyszla zgnieciona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ochrona danych osobowych? Na zdjeciubpo powiekszeniu widac adresy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie ma juz sluzby celnej! Jest sluzba celno skarbowa wiec niech ta pani nie mowi o jakis celnikach ze sluzby celnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca od 15 do 25 a pracownik sortowni od 15 do 25 brutto. Stawki żenada, pewnie 98% pracuje za 15 brutto. Ponadto słyszałem że pracują tam w większości Ukraińcy i skazancy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha. Praca w Poczcie.... Maksimum pracy minimum płacy. Bo WER nie wyrobił normy... Każdego serdecznie odraczam od tej "firmy:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca od 15 do 25 a pracownik sortowni od 15 do 25 brutto. Stawki żenada, pewnie 98% pracuje za 15 brutto. Ponadto słyszałem że pracują tam w większości Ukraińcy i skazancy". A Polacy i skazańcy robią na sortowni w Niemczech. Zawsze można sortować śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najczęściej wymagane jest wykształcenie minimum zawodowe lub średnie." A może być średnie zawodowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam ludzi ktorzy ida tam aby tachac ciezkie drzwi od samochodu albo silniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli rząd mówi, że komuś coś da to znaczy, że zabierze tobie ponieważ rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy". Daliście się przekupić 500+ to zostaniecie uszczelnieni przy okazji chińskich zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to rodo gdzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta to cudowna firma, trzeba sie zapisać do jakiegoś związku zawodowego teraz na topie solidarnosc i leżysz z założonymi rekami i bierzesz kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...