Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodziny ofiar CASY też chcą po 250 tys. zł

Utworzony przez polak, 24 stycznia 2011 r. o 21:20
Potraktowano samolot jak taksówkę. Zginęli ludzie,dowódcy odpowiedzialni za procedury za bezpieczeństwo podległych im podwładnych. Czy zdawali sobie sprawę ,że ten lot jest nielegalny? To są takie zdarzenia,które na pewnym szczeblu są oczywiste. To był lot wojskowy,nieubezpieczony opłacony przez podatników jako ćwiczebny. Czy Ci którzy zginęli byli ludzmi odpowiedzialnymi? Tak na swoich stanowiskach jako piloci. Zginęli przez polskie ,,jakoś tam będzie. Podobnie było z lotem do Katynia. Polscy piloci wylądują w najgorszych warunkach ,a jak nie to żałoba narodowa i szukanie winnych. Społeczeństwo czyli MY OBYWATELE TEGO KRAJU jesteśmy dziadami bo płacimy za brak poszanowania prawa ,za arogancję tych ludzi którzy władzę uważają za możliwość pokazania ,że mam rację kiedy nie mam. Przypominam ktoś kto bierze duże pieniądze za administracyjne przygotowanie tych spraw naraził podatników polskich na milionowe koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z wypłatą po 250 tyś, dla rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem!!! Każdego dnia ludzie umierają w rożnego rodzaju wypadkach. Dlaczego tylko jedni dostają takie odszkodowania, a inni nie? Czym różnią się jedni ludzie od drugich? Czy każdego dnia nie giną wybitni Polacy??? Profesorowie, lekarze, naukowcy, prawnicy i zwykli szarzy ludzie? Czym się różnią polegli w wyniku zawalenia się hali targowej w Katowicach? Już 5 lat walczą o odszkodowanie i nic… Każdego dnia ktoś traci matkę, ojca, brata…, ale nikt z ich rodzin nie może liczyć na 250 000 zł od Państwa. Gdzie tu sprawiedliwość społeczna? Gdzie szacunek dla każdego obywatela, który stracił kogoś bliskiego przedwcześnie? SKANDAL!!! Kolejny dowód na to, że polityka zawsze będzie płytką polityką… Nasze Państwo wybiórczo dba o obywateli a politycy to banda durni, złodziei bez krzty prawdziwego współczucia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaj napisał:
Nie zgadzam się z wypłatą po 250 tyś, dla rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem!!! Każdego dnia ludzie umierają w rożnego rodzaju wypadkach. Dlaczego tylko jedni dostają takie odszkodowania, a inni nie? Czym różnią się jedni ludzie od drugich? Czy każdego dnia nie giną wybitni Polacy??? Profesorowie, lekarze, naukowcy, prawnicy i zwykli szarzy ludzie? Czym się różnią polegli w wyniku zawalenia się hali targowej w Katowicach? Już 5 lat walczą o odszkodowanie i nic… Każdego dnia ktoś traci matkę, ojca, brata…, ale nikt z ich rodzin nie może liczyć na 250 000 zł od Państwa. Gdzie tu sprawiedliwość społeczna? Gdzie szacunek dla każdego obywatela, który stracił kogoś bliskiego przedwcześnie? SKANDAL!!! TA BANDA DURNI TO CALE PO. DOSYC JUZ TEGO. Kolejny dowód na to, że polityka zawsze będzie płytką polityką… Nasze Państwo wybiórczo dba o obywateli a politycy to banda durni, złodziei bez krzty prawdziwego współczucia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w Polsce to jakieś niporozumienie. Ja też bym chciał coś dostać od rządu. Moi rodzice też zginęli , nieważne gdzie i kiedy CZY ONI BYLI GORSZYMI OBYWATELAMI BO NIEPRACOWALI W RESORCIE SPRAWIEDLIWOŚCI BADZ, NIEPRACOWALI W WOJSKU ? TO JEST SKANDAL .UWAŻAM ŻE TO JEST JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE. PRACUJĘ I TEŻ ODPOWIADAM ZA SWOJE BŁĘDY. NIEWIEM DLACZEGO NIEOBCIĄŻYĆ WINNYCH"? KAŻDEGO DNIA ODPOWIADAM ZA SWOJE BŁĘDY I NIEWIEM DLACZEGO NIE OPOWIADAJĄ INNI LUB WINNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze by tak poslowie z wlasnych prywatnych pieniedzy zrobili ogolno-narodowa ZRZUTKE na ten cel,na pewno za wiele by kieszeni nie uszczuplili,a zaimponowali by wyborcom przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie sie ze golebiarze z Katowic tak slabo walcza o to co im tez sie nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.