Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy masowo kupują ciągniki. Na kredyt

Utworzony przez lu, 20 listopada 2012 r. o 16:29 Powrót do artykułu
Kredyt od MONSANTO przyda się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No aby się nie zdziwili kiedyś jak powinie się im się noga. Bank nie będzie miał skrupułów aby przejąć za bezcen ich gospodarstwa. Kiedyś też tak załatwili drobnych farmerów w USA. Kredyty trzeba brać z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę to najwięcej opycha zamojski Agromarket.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPUJĘ BO TAK CHCĘ A WAM NIC DO TEGO.A SONSIAD I TAK NIE BEDZIE MIAŁ LEPSZEGO SPRZENTA ODEMNIE CHOCIAŻ TAKI ŁADNY AMERYKANSKY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nieraz widziałem jak za 100 konnym deerem ciągana była furmanka z bańkami na mleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się martwicie kupujacymi traktory. Oni biorą pożyczkę nie na przejedzenie, ale na środek trwały, który można przecież sprzedać! Jeśli kupują to jest im pewnie potrzebny! Nieważne jes t jaki areał, bo np, ktoś ma 4 ha , ale sadu, lub krzewów i bez ciągnika nie ma szans, żeby to utrzymał. Oczywiście 120 konne ciągniki i większe stanowią margines, i posługiwanie się takim przykładem to nonsens. A tak na marginesie: jeśli rolnik dokonuje zakupu z udziałem srodków UE to nie kto inny ale pracownik ODR Końskowola, sporządza mu biznes plan z którego wynika, że zakup jest celowy! Więć nie wiem skąd te obiekcje pracownika ODR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...gdzie najwięcej ciągników, tam "najlepiej" przeforsowują biznesplany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest Agromarket ?? Ja słyszałem że prawie wszyscy kupują w firmie Korbanek a konkretnie w jego oddziale Maszyny Rolnicze Mariusz Zdunek w Wierzchowiskach koło Piask. Podobno mają najlepsze ceny i sprzęt najwyższej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kredyty przecież zawsze są ryzykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciągają ludzi na drogie traktory, a za 10 lat będą ich golić do gołych kości za części zamienne.To nie C360tki gdzie część można sklepać w pierwszym lepszym warsztacie.Do tego 10 letnie kredyty po 10 % rocznie. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polegam w sprawach finansowych na ekspertach ze strony spinkredyt.pl. Mam z nimi kontakt od dawna, zawsze dobierają takie rozwiązania, które mi się opłacają. Jako stały klient mogę liczyć też na specjalne ulgi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...