Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy maszerowali z krzyżem i petycją do Warszawy. Dotarli do biura prezesa Kaczyńskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Gminny ludu . Za Tuska miałeś lepiej?Kto cię tak tumani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie że prawdziwi rolnicy teraz sieją w polu i nie mają czasu na głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wieść o 7 WSPANIAŁYCH stolica winna wstrzymać ruch.Dostojnicy witać chlebem i solą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński ma w .. dudzie was i wasze samoloty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postulaty w miarę, zwłaszcza z tą żywnością importowaną no ale chyba teraz na wsi takiej bidy nie ma, co? A jak was traktowali chłopaki z PSL kilka lat temu czy mister Tusk? Teraz nagle na Kaczyńskiego? Myślę , że i tak sporo dla Polski i Polaków robi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk były wcześniej a teraz jest kto inny, baranie pisowski my idziemy do przodu i mamy zyc lepiej a nie będziemy się cofać. A może tak porównaj do czasów przedwojennych. Widac po tobie, że pisowce to osoby o niskim poziomie inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo UE na to nie pozwala i tyle, wypad z Unii i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego DO BRUKSELI NIE POSZLI Z KRZYŻEM?  PRZECIEŻ TAM DOPŁATY W OJRO NA HEKTARY DAJĄ? Jeszcze Rote by im zaśpiewali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
  CZY JURNY STEFAN Z ZSL PRZESTAŁ PANIA ODWIEDZAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To HETMAN z PSL zarabiajacy jako europoseł w UNII marne 80 000 EUR rocznie nie przyjmował postulatów rolników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złóżcie też petycje do chłopów Niesiołowskiego i Kamińskiego. Nie zapomnijcie szczawiu i mirabelek.I jeszcze do tęczowego Władka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście dodać że to aktywni działacze kodu, ale to tylko mało znaczący szczegół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz marszałek odwiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnika zoliborskiego widzieli dzisiaj na traktorze pod grojcem dlatego go nie zastali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście dodać że to aktywni działacze kodu, ale to tylko mało znaczący szczegół.
  Raczej byłe pisiory. Lider pielgrzymki startował do rady powiatu z listy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
CZY JURNY STEFAN Z ZSL PRZESTAŁ PANIA ODWIEDZAĆ?
  Przestał. Chciałam aby pewien marszałek wpadł ale stwierdził że jestem za stara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego DO BRUKSELI NIE POSZLI Z KRZYŻEM?  PRZECIEŻ TAM DOPŁATY W OJRO NA HEKTARY DAJĄ? Jeszcze Rotę by im zaśpiewali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro będziecie mieli okazję dopasc to zakale Polakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...