Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy mogą legalnie sprzedawać produkty wytworzone w gospodarstwach. Skorzystają?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 15:24 Powrót do artykułu
mam mkilka kóz. zacznę sprzedawać kozie mleczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te polskie przepisy wprowadzono chyba głównie po to, żeby utrudnić polskim rolnikom konkurowanie z zachodnim badziewiem drugiej kategorii sprzedawanym w Polsce pod nazwą "żywność".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto nam zabroni PIS, nie ma takiej władzy, zasze będę sprzedawał produkty rolne gdzie chcę i kiedy chcę nie potrzebuję do tego żadnych świstków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie koniec ze "świeżymi" jajkami od karmionych antybiotykami kur, ktore nigdy nie widziały słońca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, niech to KLIENT decyduje od kogo i co kupuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosc juz mamy przezroczystych wedlin i mleka bez zawartosci mleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pawlak i Piechociński 8 lat sciemnisli "frajerom" ze sie lunia nie zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat owoce jak na obrazku to i dziś mozna sprzedawać bez pozwoleń. Ale juz np przetwory - nalewka, księzycówka itp dalej podpadają , dżemik owszem miły ale czy sanepid pozwoli w letniej kuchni w starym garze ugotować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że artykule nie napisano o maksymalnym rocznym obrocie, który będzie wynosił 20 tys. Czyli rolnikowi zostanie na czysto maks. 4tys na rok. Normalnie nie będzie wiedział co zrobić z taką fortuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zus zapłacą? A paragon wydadzą? A jak mam pół hektara porzeczki w mieście to też mogę konfitury smażyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wam rządzący za to,że tylko do sanepidu i weterynarii będą musiał stać w kolejkach.Jaka ulga, że jeszcze nie sołtys,proboszcz,straż miejska,graniczna,ITD,Urząd lotnictwa,ochrona środowiska,straż ochrony kolei i inne.Dzięki.Wasz sługa i poddany.Chłop małorolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy mogą sprzedawać. Normalnie wróciliśmy do sytuacji sprzed wojny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnik pawlak kilkanaście lat dymał "frajerów", a PIS w jeden rok temat załatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę, co szpitale serwują pacjentom i przechodzi to przez sanepid, to przetwory i produkty od rolnika będą na 1000% zdrowsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...