Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy protestowali w pobliżu pomnika smoleńskiego w Kraśniku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 08:24 Powrót do artykułu
POdsycajcie dalej emocje oderwani od koryta i pseudo dziennikarze. co ma pomnik do tych problemów ? chcecie na siłę rozróby i sławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasze zatargi z rządem nic nie dadzą bo Polska jest da wszystkich. Jak z Ukrainy mniej kosztuje to oczywiście trzeba dac ludziom kupić taniej a nie tyle co chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ZSLowcy nie zakontraktowali im przez tyle lat myśleli że się nachapią chcą uni wolny rynek kupujemy taniej my zalewamy innymi produktami Europę i w innych krajach nas błogosławią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na protest rolników w sprawie Holokaustu, jaki władza ludowa zgotowała ziemianom. Wyrzucono ich z domów, rozgrabiono majątki, dzieciom pod groźbą śmierci zabroniono zbliżać się do domów rodzinnych, pozbawiono ich godności, bezpieczeństwa i nadziei na normalne życie. Żaden rząd nie naprawił tej niesprawiedliwości, rolnicy handlują ziemią i udają, że nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak był Pan Premier Morawiecki i chciał z wami rozmawiać to żeście tyłkami się odwracali i trąbili syrenami, teraz dranie i nieroby wracajcie skąd przyjechaliście. Byłem w lecie na otwarciu pomnika przeżyłem przez was upokorzenie i wstyd. U mnie nie macie wsparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety obawiam się że malina będzie jeszcze tańsza w tym roku :( rząd nic sobie nie robi z postulatów rolnikow... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że maliny będą jeszcze tańsze i to będzie wina samych rolników z Urzędowa wybrali sobie na burmistrza człowieka przywiezionego w teczce przez Morawieckiego czym samym utwierdzili premiera że w sprawach rolnictwa działa prawidłowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jedna osoba będzie to też jest to strajk? Oni uczcili tylko Wielkiego Polaka Pana Prezydenta Kaczyńskiego dziękujemy rolnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plantatorzy malin głosujący na PiS to naprawdę frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doić krowy nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że maliny będą jeszcze tańsze i to będzie wina samych rolników z Urzędowa wybrali sobie na burmistrza człowieka przywiezionego w teczce przez Morawieckiego czym samym utwierdzili premiera że w sprawach rolnictwa działa prawidłowo
 Myślę że maliny będą jeszcze tańsze i to będzie wina samych rolników z Urzędowa,  - wyjątkowa megalomania na tej wsi zwanej od niedawna miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekaj na Urzędów, popatrz na Chodel, jeszcze gorzej, dno i pół metra mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...