Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roman Polański mówi, że mógł uciec, ale nie chciał

Utworzony przez retor, 18 lipca 2010 r. o 14:06
Lubię jego filmy, ale zrobił, to co zrobił i teraz jeszcze pyszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby gdzie ten stary pierdziel ucieknie ??? Głupie gadanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej czy później ktoś wyda tego zboka władzom Sprawiedliwości Amerykańskiej- ale że grupy nacisków żydowskiego lobby potrafiły nawet władze Szwajcarii pocisnąć kto by pomyślał ,ja w każdym razie zmieniam zdanie o tym kraju a szczególnie o jego władzach choć za pewnie im moja opinia pewnie wisi ale Amerykanie nie zarzucą nam prawdziwym Polakom że byliśmy przeciwni jego wydania .Powinien zostać wydany nie dlatego że ...tylko dlatego że popełnił bardzo poważne przestępstwo przeciwko dziecku , które w świetle tamtego prawa nie podlega przedawnieniu !.Co prawda jest i druga strona tego medalu bo kiedyś Polska poprosiła o deportację Mazura i Amerykański wymiar sprawiedliwości odmówił choć wiedzieli że jest uwikłany w cięższe przestępstwa więc Amerykanie może zdadzą sobie sprawę że takie postępowanie MUSI działać w obie strony dlatego z drugiej strony cieszy mnie fakt że ci dumni i pewni siebie Amerykanie dostali policzek !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Why should Polanski try and escape? He knows that he Swiss Government and Swiss Bankers will sell their souls for enough money. Just as the Swiss gladly took in the spoils of war from the Nazis and help the wealthy hide their money so too will they allow a pedophile go free for a large enough bribe. May Polanski rot in Hell for drugging and raping a 13 year old girl. Just my opinion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...